Sorum var Aranızdan ayrılıyom

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses1prens annesi tarafından oluşturulan Aranızdan ayrılıyom başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 798 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aranızdan ayrılıyom
Konbuyu başlatan 2 prenses1prens annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bura ile alakası yok canım arkadaşlarım hepiniz çok iyisiniz çok cana yakınsınız ama kendim e göre bazı sebeplerim var sizileri seviyorum Allah'ım hamile olanların yavrularını sağlıkla kucağına almayı doğum yapanlar a da sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah 🤲 her zaman sizlere dua edeceğim hepimizi çok öpüyorum 🥰🥰🌹

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bura ile alakası yok canım arkadaşlarım hepiniz çok iyisiniz çok cana yakınsınız ama kendim e göre bazı sebeplerim var sizileri seviyorum Allah'ım hamile olanların yavrularını sağlıkla kucağına almayı doğum yapanlar a da sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah 🤲 her zaman sizlere dua edeceğim hepimizi çok öpüyorum 🥰🥰🌹
Cnm buaralar anladığım kadarı ile sikintilarin var rabbim sıkıntılarını gidersin kuzum 🤲🏻 sen şuan gidiyorum diyorsun ama dayanamaz yine gelirsin ☺️ biz burda olacaz duaların içinde çok saol kuuzm .. canın sikilirsa tekrar yazarsın kuzum kendine dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar