Arkadas lar korkuyorum akıl verin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Dilara3425 tarafından oluşturulan Arkadas lar korkuyorum akıl verin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,652 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Arkadas lar korkuyorum akıl verin
Konbuyu başlatan Dilara3425
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Dilara3425

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileyim ve 9 aylık bir bebegim var eşim işteyken dogum başlarsa bebegim le napcam bilmiyorum esim annemi ara cocugu alırlar sırada ambulansı ara dedi ama ben ozamana gec kalırsam bide hastane canta sı puset olcak onlarıdami alayım yoksa esim getirsin mi devlet hastanesi olcak dogumun birde gece gec baslarsa esim oglumla tek kalacak ben ambulansla tek gitcem

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kaç aylık hamilesin cnm

Dilara3425

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileyim ve 9 aylık bir bebegim var eşim işteyken dogum başlarsa bebegim le napcam bilmiyorum esim annemi ara cocugu alırlar sırada ambulansı ara dedi ama ben ozamana gec kalırsam bide hastane canta sı puset olcak onlarıdami alayım yoksa esim getirsin mi devlet hastanesi olcak dogumun birde gece gec baslarsa esim oglumla tek kalacak ben ambulansla tek gitcem
29. Haftadayım

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Korkulacak birşey yok cnm doğumun başladığı zaman sakin olursun duş alırsın sancını evde çekersin sonra bebeğini bırakırsın kaynana sonra da ambulansı ararsın cnm belki gündüz doğuma qidersin

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin durumundaydim canim cok telasliydim doğum aniden olirda kızım geride perisan olur diye ama öyle ha diyede olmuyo doğum ya insan anlıyor önceden bence hiç telaşlanma içini ferah tut

Emineböyter

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım dua et bol bol panik olma

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep dua ettim sancim sabah baslasin diye esimde ozaman o gün ise gitmez diye ve cok sükür öyle oldu. Ben sabaha dogru karnimda agri hissetim ve esime dedim bugün dogum olcak. Büyük oglum 3 yasinda krese birakti esim eve geldi dus aldim kücük oglum bir yasinda onu anneme biraktik sonra hasteneye gittik. Gercekten cok zor oluyor ve dogum yakladikca ister istemez panik oluyorsun. Ama o an hersey yoluna giriyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canm doğum öyle hemn olmuyo sancılanırsan yada suyun gelirse ambulansı ararsın bide eşyalarını göt.ür
Korkma canm doğum öyle hemn olmuyo sancın yada suyun gelirse ararsın ambulansı bide eşyalarınıda götür canm mutlaka

Seçil

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, birçok kişinin de yazdığı gibi hemen doğum olması çok zor. Sizi de anlıyorum illa ki panik oluyor insan ama emin olun o an her şey yoluna girecek. Ben de ilk hamileliğimde doğum nasıl olacak ne zaman olanak falan düşünüyordum bir belirsizlik oluyor kafamızda ister istemez. Bir de benim hastane eve yaklaşık 1saa20dk uzaklıktaydı. 38. Haftanın ilk gücü az az suyum gelmeye başladı sabah 9 gibi falan ama aşırı bir rahatlık geldi kalktım kardeşim kuzenim eşim kahvaltı yaptık hepsi beni hastaneye götürmeye çalıştı ama bana aşırı bir rahatlık geldi daha erken dedim. Kahvaltı yaptık yola çıktık. Hastaneye vardığımızda öğlen i geçmişti. Kızım da akşama doğru doğdu bunu hızlı doğum olarak değerlendirdiler. Düşünün artık bu değerlendirmeye göre bile neredeyse 10 saatlik bir sürede oldu. İçinizi ferah tutun her şey yoluna girecek o zaman. Dua edeceğim Allah yardımcınız olsun

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kriz haline gitirmemeye çalış o anı. Sakince gelen sancıları karşılayıp, telefonla aranacak kişileri ara ve bekle bir anda doğurmazsin zaten.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar