Arkadaşlar aranıza yeni katıldım görsel için özür dilerim...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde denizkayax tarafından oluşturulan Arkadaşlar aranıza yeni katıldım görsel için özür dilerim... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,176 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Arkadaşlar aranıza yeni katıldım görsel için özür dilerim...
Konbuyu başlatan denizkayax
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

denizkayax

Kayıtlı Üye
rank
4 ay önce korunmasız bir ilişkim oldu. İlişkinin üzerinden 4 defa beta hcg yaptırdım hepsinin sonucu <0,5 çıktı. 4 defa adet oldum.(tedbir amaçlı ertesi gün hapı kullanmıştım) miktarları ilk iki gün normal yoğunlukta son üç gün zorla geliyor. Bugün 6.Günüm iyice azaldı rengi normal mi görsel ekleyeceğim. Bir de artık risk bitmiş midir kızlar ya şimdiden teşekkür ederim.(Görsel için özür dilerim..)

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
4 ay önce korunmasız bir ilişkim oldu. İlişkinin üzerinden 4 defa beta hcg yaptırdım hepsinin sonucu <0,5 çıktı. 4 defa adet oldum.(tedbir amaçlı ertesi gün hapı kullanmıştım) miktarları ilk iki gün normal yoğunlukta son üç gün zorla geliyor. Bugün 6.Günüm iyice azaldı rengi normal mi görsel ekleyeceğim. Bir de artık risk bitmiş midir kızlar ya şimdiden teşekkür ederim.(Görsel için özür dilerim..)
Hamile değilsiniz normal adet kanı bu.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ay canim belke bilmemişsin bu postu acmisin amma hamileyiik diksinenler ola bilir derdin neyse Allah yardimcin olsun

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Tatlım yazdığından bişey anlamadım ve bu fotolarda kaldır zaten midemiz fena hamileler olarak bunları görünce dsha kötü oluyoruz umarım üzülmemişsindir:)

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Fotoğrafsız soruya denk geldim iyiki 😂 Canım sen hamile olmak istiyormusun istemiyormusun ben onu anlamadım. Rabbim gönlüne göre versin artık hangisini istiyorsan
İyi ki fotoğrafsız haline denk geldin ben girdiğim gibi çıktım sayfadan sağolsun Nur sildi fotoyu 🤦🏻‍♀️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar