Sorum var arkadaşlar ayni olan var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan arkadaşlar ayni olan var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,942 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı arkadaşlar ayni olan var mi
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ayy bende öyleyim gece uykuları yok gibi birşey oldu resmen umarım kısa sürede geçer 😣
Inş cnm ya çok sorun yaşıyorum artk bu durumdan tatlim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kötüymüş benimde oğlum bizimle yatardı kızım doğdu ayrı yatırmaya alıştırdım şimdi benden kopmuyor oda üçümüz beraber uyuyor babamızı kovduk başka odaya 😁
Oda iyiymiş valla cnn😁😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir an once sabah olsunda kalkiyim diye bekliyorum resmen bayadir yok uyku muyku sabaha kadar donmekten bebis ne hale geliyo bilmiyorum
Aynen cnm yaa bide uyumadikca nasıl acikiyorum var ya sürekli yenmekten de siginamiyorum😊

Son düzenleme:

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kötüymüş benimde oğlum bizimle yatardı kızım doğdu ayrı yatırmaya alıştırdım şimdi benden kopmuyor oda üçümüz beraber uyuyor babamızı kovduk başka odaya 😁
Oda bişey mi benim 10 yaşın daki oğlum doğdu doğalı hala koynumda uyuyor süper bi oda yaptım yatırıyorum gece yada sabaha karşı kalkıp geliyor herifle uyuyamıyorum çocuk gelince herif kalkıp oğlan odasına gidiyor orda uyuyor 😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar