Arkadaşlar bana yardim edermisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydanur gül tarafından oluşturulan Arkadaşlar bana yardim edermisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 738 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Arkadaşlar bana yardim edermisiniz
Konbuyu başlatan Şeydanur gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Şeydanur gül

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben 22+1 günlük hamileyim eşim bundan 2 3 gün önce boğaz ağrısı yüzünden hastaneye gitti antibiyotik verdiler eşim benimle ilişkiye girmek istiyor ama ben antibiyotik yüzünden bebeğe zarar gelecek diye çok korkuyorum sizce zarar gelir mi bebeğe lütfen yardım edin 😐😐😐😐

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Zarar geleceğini düşünmüyorum çok sıkıntı yapıyorsan çeşitli şekillerde korunarak ilişkiye girebilirsin.

Zilankay

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben 22+1 günlük hamileyim eşim bundan 2 3 gün önce boğaz ağrısı yüzünden hastaneye gitti antibiyotik verdiler eşim benimle ilişkiye girmek istiyor ama ben antibiyotik yüzünden bebeğe zarar gelecek diye çok korkuyorum sizce zarar gelir mi bebeğe lütfen yardım edin 😐😐
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok özür dilerim ama okuduğum en komik şeydi yani ne alaka çok afedersinda içinemi ïsiyor antipyotik sana nerden geçecek 😐😐😐sorunun nerden baksan mantigi yok

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Antibiyotikle bi alakası yok canım bebeğin yeri ayrı onun yeri ayrı. İçinin rahat etmesini istiyorsan korunabilirsiniz

Şeydanur gül

Kayıtlı Üye
rank

Çok özür dilerim ama okuduğum en komik şeydi yani ne alaka çok afedersinda içinemi ïsiyor antipyotik sana nerden geçecek 😐😐😐sorunun nerden baksan mantigi yok
Yazarken ben bile güldüm valla ya Google de okudum bitane biri düşük yaptım demişti o yüzden sormak istedim 😕

Antibiyotikle bi alakası yok canım bebeğin yeri ayrı onun yeri ayrı. İçinin rahat etmesini istiyorsan korunabilirsiniz
Teşekkür ederim 😁😁

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben 22+1 günlük hamileyim eşim bundan 2 3 gün önce boğaz ağrısı yüzünden hastaneye gitti antibiyotik verdiler eşim benimle ilişkiye girmek istiyor ama ben antibiyotik yüzünden bebeğe zarar gelecek diye çok korkuyorum sizce zarar gelir mi bebeğe lütfen yardım edin 😐😐😐😐
Antibiyotik yüzünden mi eşinizin boğazı agrıyo diye mi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İçine boşalmıcaksa eşinin içtiği antibiyotik size geçmez ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar