Arkadaslar Brnim ne yapmam lazim bana yardimci olurmusunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Arkadaslar Brnim ne yapmam lazim bana yardimci olurmusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,069 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaslar Brnim ne yapmam lazim bana yardimci olurmusunuz
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Dr bana dedi bu önümüzdeki çarşambaya kadar doğumun oldu oldu olmadi yatış verecem ama benim de son doğum tarihim 7 mayıs açılmam var 5 cm beklemelimiyim yoksa dr nin dediğini yapip suni sancıyla mi doğum yapmalıyım
açılman 5 -sə bəkləmə.Sonra bebəyə zarar orda kaldıı hər dakika.Bənim sancım gəldiyində açıkmam 3- cm di.-10 saat sancı çəkdim 😢

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dr bana dedi bu önümüzdeki çarşambaya kadar doğumun oldu oldu olmadi yatış verecem ama benim de son doğum tarihim 7 mayıs açılmam var 5 cm beklemelimiyim yoksa dr nin dediğini yapip suni sancıyla mi doğum yapmalıyım
Canım senin durumunu en iyi doktorun biliyor neyi uygun gördüyse yapmalısın bence 5 cm açıklık az değil bebeğinin içeride kalması durumu iyiyse zararlı değil aksine 1 saat fazladan kalsa bile faydalı. İnşallah kendi sancin gelir ve suni sancı almak zorunda kalmazsın. Hakkınızda en hayırlısı ne ise o olur inşallah 🙏

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Canım senin durumunu en iyi doktorun biliyor neyi uygun gördüyse yapmalısın bence 5 cm açıklık az değil bebeğinin içeride kalması durumu iyiyse zararlı değil aksine 1 saat fazladan kalsa bile faydalı. İnşallah kendi sancin gelir ve suni sancı almak zorunda kalmazsın. Hakkınızda en hayırlısı ne ise o olur inşallah 🙏
Evet doğru ablamalarda senin gününe daha var kendini suni sancıya atma diyo ben 2 bebeğimi de suni sancıyla dogurdum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum 5 santim açılma ise doğumun hemen olur ki 😱

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Işte bende onu anlamıyorum yaa nasıl sancim olmaz 5 cm le ne yapmam lazim kendimi ele düşürmek te istemiyorum ama bu açılmayı da anlamdim ve daha 2 haftam var doğuma 37+1 günlük olduk
Başka doktora gittij mi peki kuzum bizim burda 3 cm açılma olunca bile bırakmıyor doktorlar 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Başka doktora gittij mi peki kuzum bizim burda 3 cm açılma olunca bile bırakmıyor doktorlar 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Yok cnm gidemem artik Son ayim kime gidecem ki hem son ayda dr degisince pek doktorların hoşuna gitmez ben dr den memnunum ama tek yatıştankorkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Işte dr de öyle dedi ama açık açık dedi ben kıyamıyorum sana suni sanci vermeye 7 cm bana gelsen yeterli

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Işte bende onu anlamıyorum yaa nasıl sancim olmaz 5 cm le ne yapmam lazim kendimi ele düşürmek te istemiyorum ama bu açılmayı da anlamdim ve daha 2 haftam var doğuma 37+1 günlük olduk
Ben ilk doğumum da acile gittiğimde 1 santim açılma ile yatış vermişlerdi 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.