Arkadaslar Brnim ne yapmam lazim bana yardimci olurmusunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Arkadaslar Brnim ne yapmam lazim bana yardimci olurmusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,133 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaslar Brnim ne yapmam lazim bana yardimci olurmusunuz
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Dr bana dedi bu önümüzdeki çarşambaya kadar doğumun oldu oldu olmadi yatış verecem ama benim de son doğum tarihim 7 mayıs açılmam var 5 cm beklemelimiyim yoksa dr nin dediğini yapip suni sancıyla mi doğum yapmalıyım

Dr bana dedi bu önümüzdeki çarşambaya kadar doğumun oldu oldu olmadi yatış verecem ama benim de son doğum tarihim 7 mayıs açılmam var 5 cm beklemelimiyim yoksa dr nin dediğini yapip suni sancıyla mi doğum yapmalıyım
Suni sancı çok zor diyorlar acilmanda az değil hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah ama inşallah sancın olurda saglikla kavuşursun bebeğine Rabbim güç versin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum 4 cm açıklıktan sonra doğum başlayabiliyor. Suni sancıyı en son tercih olarak düşün çünkü kendi sancından kat kat fazlasını veriyorlar. Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim 5 cm açıklık vardı gece 11 de Sabah 6 da kızım doğdu baya açıklık varmış

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 4 cm açıklıktan sonra doğum başlayabiliyor. Suni sancıyı en son tercih olarak düşün çünkü kendi sancından kat kat fazlasını veriyorlar. Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Aynen öyle ondan cook korkuyorum suni sanci cook zor ve sürekli elle muane beni doğumdan cook zorluyor inanki cnm dün muane etti için yara resmen ve kanadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim 5 cm açıklık vardı gece 11 de Sabah 6 da kızım doğdu baya açıklık varmış
Evet cnm işte bende ona şaşırıyorum 5 cm açıklık olurda sancim nasi olmaz hayret icindeyim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle ondan cook korkuyorum suni sanci cook zor ve sürekli elle muane beni doğumdan cook zorluyor inanki cnm dün muane etti için yara resmen ve kanadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet cnm işte bende ona şaşırıyorum 5 cm açıklık olurda sancim nasi olmaz hayret icindeyim
Çok geçmiş olsun Rabbim yardımcın olsun kuzum hayırlı bir şekilde sağ salim evladını kucağına alırsın inşallah. Çok zor bu durumlar maalesef ama Rabbim bununda mükâfatını verir inşallah biraz daha sabır 🙏🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar