Arkadaşlar doğuramıyorum 😩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde SeymaYildizz tarafından oluşturulan Arkadaşlar doğuramıyorum 😩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 633 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Arkadaşlar doğuramıyorum 😩
Konbuyu başlatan SeymaYildizz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bugün 40+2 olduk sabah doktora gittim nst de hiç sancı çıkmadı bir öncekilerden hep 100 lerde çıkan sancı şimdi 25 lerde çıktı doktor olan sancında gitmiş dedi 5 gün boyunca hergün sabah 9 da geliceksin nst ye bağlıcaz takip edicez eğer hala gelmezse 41 haftada suni sancı vericez dedi normalde benim suyum fazlaydı şu fazlalığında karın gerildiği için erken doğum olurmuş doktor da ben seni 38 de doğurursun demiştim ama hayret dedi şu anda sınırın üzerinde ymiş su o yüzden bebek çok rahat içerde ama rahimde iyce yerleşmiş biraz bir ağrında hemen çıkacak dedi ne yapmam lazım artık ağrım olması açılma olması için bilemiyorum bu arada nişansız kanamasızda açılabilirmiş çok ağrın olduğunda gel dedi önerileriniz varmı nasıl ağrıyı arttırabilirim 😞
Sıcak duş al squat yap kendini yormadan yürüyüş yap canım. Hakkınızda hayırlısı olsun. Sağlıkla hayırlısıyla kavuşun inşallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.