Arkadaşlar emzirme konum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Arkadaşlar emzirme konum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 180 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Arkadaşlar emzirme konum
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar benim.bebegim beni emiyordu hatırlıyorsunuz yine size yazmıştım ama şuan bebeğim göğüsümü emiyir hiç sütüm yok 1 ayı geçti sütum kesileli bebeğimi ara ara emzirsem böyle sürüm gelirmi aceba

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar benim.bebegim beni emiyordu hatırlıyorsunuz yine size yazmıştım ama şuan bebeğim göğüsümü emiyir hiç sütüm yok 1 ayı geçti sütum kesileli bebeğimi ara ara emzirsem böyle sürüm gelirmi aceba
Tabi ki canım bebek emdikçe süt kanalları açılır süt üretimi artar sık sık emzir birde göğüs pompası var ise onunla da çek arada süt kanallarıni açsın

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Dene canm çok ara girmediyse gelir inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Peki emdiği sırada bırakıp bırakıp ağlıypr mu yada sinirleniyor mu emdiği anlarda ?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar