Arkadaşlar esenler kadın doğumda dogum yapan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan Arkadaşlar esenler kadın doğumda dogum yapan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,576 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar esenler kadın doğumda dogum yapan var mı
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül çetin

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Basaksehire bende zor dusurdum 2 kez randevu buldum 3 onlar kağıt yazdı seker var bende 3 gidiste gün verdiler esenlerde de sizde ve bebekte bir problem görünürse orada sizi basaksehire acile yolluyor haberiniz olsun gün almaya gittiğimde acil de kadin esenlerden gelmiş bebegin kilosu fazla imiş oraya göndermişler ben ilk esenlere gittim öğrendiğimde dediler sekerin var bizde pernatolog falan yok bağcılarda git oraya devam et 33 haftaya kadar bağcılarda gittim dedim ne zaman doğuma gün verirsiniz oda dedi biz çok yoğunuz basaksehire git 35 hafta hastane değiştim düşün 😃burda dogurcam insallah
Peki ben 33 haftalıkken gidecem Allah'ın izniyle belki sonra bulamam diye doktora desem bana o zman gün verir mi vermese 36 gibi randevu bulamazsam ne yapcam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar