Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,377 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ya kalabalık ne ki. İşden çocuklarima bakamıyom uyuyamıyom. Kocam o kadar kazanıyor hepsi yemeye gidiyor paralar. Ev alamıyoruz. Bıkmışım her şeyden. Ablamda iş görmüyor eltim yani. Ölüyorum ve bitiyorum
Kar değil zarar ozaman birlikte oturmak bide elti falan neden kiraya neden geçmiyorsunuz köy falan değil ya kaç aile bir evde nasıl olur ya

Fındık

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Ben severek evlendim ve birbirimizi hala çok seviyoruz çokta mutluyuz ailece aman nazar değmesin biz sadece karı kocası değil daha fazlasıyiz birbirimizin hem annesi hem babası hem kardeşi hem eşi hem sırdaşı hem arkadaşı kısacası herşeyiz birbirimizin rabbim hep böyle devam etsin inşallah

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Severek evlendikk hatta onun için tüm ailemi karşıma aldımm sorsan o beni herşeyden çok seviyor ama her tartışmada sürekli hakaret küfür 26 yaşıma kadar kimseden duymadığım hakaretleri küfürleri eşimden işitiyorum bunca fedakarlığıma rağmen 20 haftalık gebeyim en ufak birşeyde sürekli tartışıyoruz tarıtışınca p*ç pislk allahın belası vs.. işitiyorum o kadar yoruldum ki az önce dışarı çıktık biraz hava alalım diye yarı yolda tartıştık yine küfür işitince eve geri döndüm kendisi gitti sevgi güzel birşey ama kıymet bilirse karşıda kii güzel olur yoksa hiçbir şeyin anlamı kalmıyor... Çok doluyummm anlatcak kimse olmayınca böyle bi soruda tutamadım kendimi.
Ya anlamadığım aynı yastığa bas koyduğu kişiye neden küfür ederler ki hamilesin bide allah ıslah etsin ne diyim canım ya bide eşisin allahın emanetisin ona
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende görücü usulü yalnız değilsin 12 yillik
Bi görücü usulü evlenen benim galiba🤣

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Severek evlendik kavga ediyorum küsuyorum tartışıyoruz bilmiyorum ama çok seviyorum aklımdan çıkmıyor en sevdiğim Huyu ne olursa olsun bana sarılmadan uyumuyor yapma dediğim huyları var ama çocuk oldukdan sonra düzelir diye teselli ediyorum kendimi gelip gözümün içine bakarak beni sevdiği yetiyor ne bilim o an bütün olan sinirim bı anda yok oluyor 🙁🤷

Dilek0034

Kayıtlı Üye
rank
Severek evlendik 13 yıl oldu sevgim ilk günden daha fazla Allah razı olsun eşim işteyken gün içerisinde bile arar özlüyorum diye hamd olsun sevgimiz daim olsun eşimden hiç incitmez beni rabbim herkese severken sevilmeyi değer görmeyi nasip etsin inşallah🧿🤗☺️

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor.

Severek evlendik hatta birbirimizi canlı görmeden aşık olduk :) Hakkari de şehit olan Bi arkadaşım vardı. Mekanı cennet olsun Sinan Türkoğlu Eşim Aynı Timdelermiş Tanıyorlarmış birbirini. Ben ölüm yıl dönümünde paylaşım yaptım yazdıgım yazıdan dolayı bana yazdı. Ama ne o bana nede ben ona aylarca hiçç asılmadık. Normal arkadaş, gibiydik. 5 ay flan aynı şehirde olmamıza, ragmen görüşmedik. Konuştukça alıştım kişiliğine aşık oldum gerçek olamaz dedim. Gerçekse nasıl bekar demeye başladım. Farkında olmadan birbirimize aşık olmuşuz görmeden resim olarak gördük. Görüntülü Bike konuşmadık. 6 ay sonra ilk karşılaşmamız oldu dedim o kişi bu kişi. Ve sevgili olduk. 4.ayımızda Evliydik. İyiki de Allahın karşıma çıkartmış. Hiç degişmedi 2 yılı geçti evliyiz. Şimdi Allahım nasip ederse kızımız olucak. Muhteşem Bi Koca Muhteşem Bi baba olucak bundan o kadar eminim ki iyiki eşimle yollarımız kesişmiş diyorum :)

Son düzenleme:

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Severek evlendikk hatta onun için tüm ailemi karşıma aldımm sorsan o beni herşeyden çok seviyor ama her tartışmada sürekli hakaret küfür 26 yaşıma kadar kimseden duymadığım hakaretleri küfürleri eşimden işitiyorum bunca fedakarlığıma rağmen 20 haftalık gebeyim en ufak birşeyde sürekli tartışıyoruz tarıtışınca p*ç pislk allahın belası vs.. işitiyorum o kadar yoruldum ki az önce dışarı çıktık biraz hava alalım diye yarı yolda tartıştık yine küfür işitince eve geri döndüm kendisi gitti sevgi güzel birşey ama kıymet bilirse karşıda kii güzel olur yoksa hiçbir şeyin anlamı kalmıyor... Çok doluyummm anlatcak kimse olmayınca böyle bi soruda tutamadım kendimi.
Benimkide aynı hikaye

Benimkide aynı hikaye
Bende ailemden ayrı bir memleketteyim ikinci evliliğim eşimin ilk olduğu için kaynanam istemedi 4 yıl bekledim ikna olsun diye sonunda başkasını almayınca oldu birgün aramadan duramazdi şimdi aklına bile gelmiyorum ve hakaret umursamamizlik aklına ne gelirse

Dünyaya bir daha gelsem yine kocamla evlenmek isterdim severek evlendik çok şükür hala da seviyoruz ❤️
Keşke bunu demeyi nasip etseydi rabbim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar