Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,508 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Çiçekanne

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Onun için ailemi terk ettim yaşı çok buyukdu benden ailem istemedi şuan kumamla yaşıyorum ailemin yaninada gidemiyorum kaderime razı gelmek zorunda kaldım ve hamileyim o kadar zor bı hayattayimki bence şükredin hayatlariniza

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Onun için ailemi terk ettim yaşı çok buyukdu benden ailem istemedi şuan kumamla yaşıyorum ailemin yaninada gidemiyorum kaderime razı gelmek zorunda kaldım ve hamileyim o kadar zor bı hayattayimki bence şükredin hayatlariniza
Yanlış anlamada canım hamile kalmadan gidebilir yanlız yaşayabilirdin bekarken hiçmi çalışmadın işin çevren olmadı ne demek kuma ile yaşıyorum bırak bu durumu en ufak aldatmayı kaldırmayıp bebekle ayrılıp çalışan ayakları üstünde duran duydum

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Severek evlendim allah pişmanlık vermesin ama keşke kaynanam olmasaydi yanimizda çok daha mutlu olurduk ama napalim fitnesiz olmuyor ki 😭😭🤕
Al benden de o kadar 🙈melek gibi adam eş den cok şanslıyım ama anası aman allahım onun kadar bencil kıskanc kadın görmedim sacma sapan dedikodular laflar edip sinirlendiriyor oglunu sonra beni suçluyor allah alıl fikir versin bizdrn uzak olsun sözde 6 evlat dogurmus bu bencillik nedir ya

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Görücü usulü 16 yaşında nişanlandım 17de evlendik 18de ilk kızımı 20de ikinci kızım i şimdi de 22 yaşımdayım ve Şubat'ın 6 oğlumu kucağıma aldım ve Allah'a binlerce kere şükürler olsun ki kocamı coooooooook seviyom Allahım hepimizin evinden sağlığı mutluluğu huzuru bereketi eksik etmesin inşallah 🤲☺️🤗

Çiçekanne

Kayıtlı Üye
rank
Kuma derken üzerine kuma mi getirdi 🙄🙄🙄
Evet hamile olduğumu öğrendim gün kuma geldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yanlış anlamada canım hamile kalmadan gidebilir yanlız yaşayabilirdin bekarken hiçmi çalışmadın işin çevren olmadı ne demek kuma ile yaşıyorum bırak bu durumu en ufak aldatmayı kaldırmayıp bebekle ayrılıp çalışan ayakları üstünde duran duydum
Canım ben gözümü onla asdim daha telefonumda watsap bile yok bende çok sıkı bı hayatım var nereye gideceksin baba yok anne yok aile yok

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Canım ben gözümü onla asdim daha telefonumda watsap bile yok bende çok sıkı bı hayatım var nereye gideceksin baba yok anne yok aile yok
Ben senin yerine tahammül edemiyorum bu duruma Allah yarfımcın olsun 😤

Linass

Kayıtlı Üye
rank

Yaaaa ,😟😟 zor bir durum Allah yardımcın olsun

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kuma mı 😮 nasıl ya nasıl dayanabiliyorsunuz ki of çok kötü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar