Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,468 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Severek ti bizim komsumuzdu bir birimizi görüyorduk ama hiç söylemedik birbirimize en son onun ailesi geldi istedi öyle evlendik ama sevgi vardi aramızda gorumceler biraz şeytanlık yapmasalar çok mutluyuz onlar huzurumuzu kaçırıyorlar
Evet ya şu görümce var ya yılan yılan ıyyyyyy. Kendileri kocaları köpek olsun isterler bize gelince fitneyle aslan yaparlar 🤨🤨🤨🤨

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oyyy aşkito evet benim nasılsın ya eskiıerden görmek ne iyi oldu🥰🥰🥰
İyiyim canım benim teşekkür ederim 😘 sen nasılsın çocukların nasıl 💝aynn ya postunda ki msjlari okudum çok duygulandım 😢 Fatoş Merve duygu onları çok özledim , aktif olduğunu görünce çok sevindim msj atayım dedim 😍

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Severek evlendik ama bazen kedi köpek gibiyiz maalesef:)) genede oğlumun babasıdır ne edelim ikimiznde burcu aynı akrep ondan galiba:)))😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar