Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,691 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Biz çocukluk askiydik evlendik 13 yıl oldu evleneli cok sukur cok mutluyuz mutluluğumun 4 tanede meyvesi var esimi cok seviyorum tabi esim beni daha çok seviyor allahim herkesin yuvasına huzur mutluluk bereket versin 🤲🤲

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Severek evlendik 50 günlük kızım var ama kocama zerre güvenmiyorum kızlar hep içimde bir korku tedirginlik biseyde yaptı yok aama gittimiz yerde etrafa çok bakiyo bir alışverişte kasiyerle çok bakiyo el temasi bulunuyo eli eline degcek görseniz canım çok sıkkın elimde deil o beni böle yaptı bir açık görse bakiyo bana öle bişey dusunuyim diyo ama bakiyor etrafina çok napcam bilmiyom bu olay için çok bosanmaya gittik halada öle
Allah sabır versin sana kuzum yanında olduğu halde başkalarına bakmak nedir ya Allah ıslah etsin kocanı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Severek evlendik bazen pişman olsam da seviyorum 😂❤️
Ahqhhq severej evlendik bizde bende şükür pişmanlık yokta arada benim sinir kat sayımı arttırmasa iyi olcak krize giriyorum resmen 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum kadınız her zaman üzülüyorum keske elimizden daha güzel güçlü şeyler gelse biliyorum neler neler yaşıyorlar nelere maruz kalıyorlar şiddet psikolojik siddeet sözlü şiddet bilmiyorum keşke devletimiz daha da güzel birşeyler yapsa yazık annelerimiz ablalarimiz kardeşlerimiz herkes evlerinde ne yangınlar var kim bilir?kimse 4luk değil Hiç birşey gorundugu gibi asla değil iyi dediğimiz insan bile neler yapıyor o yüzden böyle eşler varsa çocuk yapmayın kendinize aciyon hepimiz kadınız insanız çok üzülüyorum Allah'ım herkeze hayırlı imanlı eş nasıl etsin inşallah doğru insanla karşılaştırsın inşallah doğru yoldan bizleri şaşırtmasin herşey ailede bitiyor Ayşem onlar kızlarının arkasında dursa karşı tarafa taviz vermese sahip çıksa bunlar yaşanmaz herşey onların yuznden çocuğuna birşey olablar sonradan pişman oluyor arkadaşım iş işten geçince onun hayatı bitince nerdesinizzzzz😭
Katılıyorum hulyam ama bazıları da cidden körü körüne yapıyor her şeyi yok çocuktan sonra düzelir yok 2. Çocuktan sonra düzelir düzelmez kardeşim düzelmez anası duzeltememis o adamı senin yapacağın çocuk mu düzeltecek... Karşıyım bu laflara annesinin eğitimedi duzeltemedigi adamı ne karısı düzeltebilir istisnalar hariç de çocukları. O yüzden iyi tanımak lazım şimdi diceksin sende 2 aykik tanıdığın biri ile evlendin diye ama çok sorusturdum.. etrafına esimdeb önce onun etrafını tanıdım ben mesela iyi ki de evlendim diyorum bugün iyi ki o gün ona evet demişim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar