Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,838 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Severek ti bizim komsumuzdu bir birimizi görüyorduk ama hiç söylemedik birbirimize en son onun ailesi geldi istedi öyle evlendik ama sevgi vardi aramızda gorumceler biraz şeytanlık yapmasalar çok mutluyuz onlar huzurumuzu kaçırıyorlar

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Sonuna kadar dqrudur sorunlu Adama çocuk yapmayacan arkadaş bnmde Bi yakınım arka arkaya ccuk ypior kocan rahatinda çalışmıor ağzı bozuk şiddetci kötü alışkanlıkları var 3 kızın 1 oğlun var ztn smdi yine neden hamile kaldin çocuk seviyorum oğlumun arkası sağlam olsun olanlara bakamion deyince Allah yardım eder diyor demem o ki kadının en büyük düşmanı kndisi kafa değişmior oğlanın arkası sağlam olsa ne olacak bu zmnda kimin kime faydası var hey Allahım sen yardım et
KATILIYORUMMMMMM CANİM !!!!!

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Severek evlendikk hatta onun için tüm ailemi karşıma aldımm sorsan o beni herşeyden çok seviyor ama her tartışmada sürekli hakaret küfür 26 yaşıma kadar kimseden duymadığım hakaretleri küfürleri eşimden işitiyorum bunca fedakarlığıma rağmen 20 haftalık gebeyim en ufak birşeyde sürekli tartışıyoruz tarıtışınca p*ç pislk allahın belası vs.. işitiyorum o kadar yoruldum ki az önce dışarı çıktık biraz hava alalım diye yarı yolda tartıştık yine küfür işitince eve geri döndüm kendisi gitti sevgi güzel birşey ama kıymet bilirse karşıda kii güzel olur yoksa hiçbir şeyin anlamı kalmıyor... Çok doluyummm anlatcak kimse olmayınca böyle bi soruda tutamadım kendimi.
🙄🙄Ne üzücü Allah yardimciniz olsun inşallah

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Severek evlendik 50 günlük kızım var ama kocama zerre güvenmiyorum kızlar hep içimde bir korku tedirginlik biseyde yaptı yok aama gittimiz yerde etrafa çok bakiyo bir alışverişte kasiyerle çok bakiyo el temasi bulunuyo eli eline degcek görseniz canım çok sıkkın elimde deil o beni böle yaptı bir açık görse bakiyo bana öle bişey dusunuyim diyo ama bakiyor etrafina çok napcam bilmiyom bu olay için çok bosanmaya gittik halada öle

Tüm sayfalar yüklendi.