Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,595 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Efterya

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Severek evlendikk hatta onun için tüm ailemi karşıma aldımm sorsan o beni herşeyden çok seviyor ama her tartışmada sürekli hakaret küfür 26 yaşıma kadar kimseden duymadığım hakaretleri küfürleri eşimden işitiyorum bunca fedakarlığıma rağmen 20 haftalık gebeyim en ufak birşeyde sürekli tartışıyoruz tarıtışınca p*ç pislk allahın belası vs.. işitiyorum o kadar yoruldum ki az önce dışarı çıktık biraz hava alalım diye yarı yolda tartıştık yine küfür işitince eve geri döndüm kendisi gitti sevgi güzel birşey ama kıymet bilirse karşıda kii güzel olur yoksa hiçbir şeyin anlamı kalmıyor... Çok doluyummm anlatcak kimse olmayınca böyle bi soruda tutamadım kendimi.
Allah sabır versin küfür etmesi çok ağır umarım bebeğin doğunca herşeyi unutursun düzelirsiniz inşallah 🥲

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
10 yıllık bir aşk idi ağustosta iki yıllık evli olcaz 12yildir taniyom eşimi bir evladımız oldu Haziran'da ne yazık ki eşimin memleketine gelin geldim keşke gelmez olaydım bir kaynana var başımda Allah dusmanima vermesin denecek kadar var araya sürekli nifah sokuyo hatta bı kaç saat önce bizdelerdi bizi kavga ettirdi çekti gitti Allah onu bildiği gibi yapsın ben Allah'a havale ediyorum
Bizim de aynı yıl 😄 aynı kaynana modelinden bende de var Haziran da ikinciyi doğurdum. Ama bnm kaynana amacına ulaşamadı eşim direkt ayaklarını kesti farkedince yalandan atılıp bayilmalarini ,yalan konuşmalarını... Eşime ve bu evliliğe saygı duymayan gelmesin kabul etmiyorum siz ne zaman gelseniz hep bı hir gür peşindesiniz ,siz yokken gayet mutlu ve huzurluyuz dedi..iki üç sene oluyor gitmek istiyorsan gidelim filan diyorum . Ne gitcem ya yeter artık yıldım dedi ustelemedim 🙈 çünkü bende çok darlaniyorum hiç lafların tavirkarinin ayarı yok ve ilk oğlum kocaman oldu laftan anlıyor ve aşırı düşkün bana avukatım gibi 🤗Allah kadir kıymet bilen insana denkgetirsin herkesi eskiden bı usul vardı şimdi kimsede kalmadı o

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Kahramanmaraş yobaz, bağnaz, görgüsüz, ataerkil insanların birarada bulunduğu bir il. Bende 5 yıldır Maraş da yaşıyorum, eşimde burali inan mesafe koymasam dominant olmasam belki şu an seninkine benzer şeyler yazardım. Neyse ki eşim uyumlu bir insan ama ailesine çok düşkün özellikle annesine. Baştan mizacin sert olacak bu tip insanlara yoksa seni köle gibi kullanmaya çalışırlar, bir an evvel kurtulmak istiyorum hu sehirden bende. Allah kimseyi düşürmesin.
Bende Kahramanmaraşliyim ama aslen goksunluyum asla kahramanmarasli olduğumu kabul etmem goksunlular geline daha düşkün olur

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Al bendende o kadar ayni durumda yız

Öyle oğullarıni paulasamiycaksa hayatı onlara zehir edecekse evlendirmesin istemeye gelince saatlerce dil döküyor oluncada huzursuzluk çıkarıyor
Oyle valla ama kaynanalarin geneli böyle benimki de yanımda mesela bi dışarı çıksam eşimle geç gelsek hemen surat yapar bi görsen neler söyler bize

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar