Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,595 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kusura bakmayın da hangi devirde yaşıyoruz allahiskina kumayla yasiyon hemde hamile kalıyor inaninki hiç anlamıyorum onca kadın var sizde kendi ayaklarınızın üstünde durabilirdiniz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kusura bakmayın da hangi devirde yaşıyoruz allahiskina kumayla yasiyon hemde hamile kalıyor inaninki hiç anlamıyorum onca kadın var sizde kendi ayaklarınızın üstünde durabilirdiniz
Kim kız kuma ile yaşıyor

Esra Muhammet

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Severek evlendik hatta biz tiktoktan tanıştık 9 aylıkda evliyiz bir tanede çocuğumuz olacak çok mutluyuz ben eşimi çok seviyorum

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Cnm ben görücü usulü evlendim başlarda hiç sevmemiştim kendisini ama şimdi bana dünyaları verseler asla değişmem eşimde öyle mesela oda bana çok değer veriyo ☺️❤️

Hülya12

Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Akıl alacak gibi değil ya Ayşem allahiskina kadınız ayaklarımızın usutunde her türlü dururud hangi cagdayiz biz???? Acaba kuma nedir çalışabilir her türlü devket vs zaten yardım eder bunu rağmen hamile kaliniliyor neden madem durum boylesyse🤔
Bilmiyorum canım ama bazıları mecbur göğüs germek zorunda kalıyor 🥺keşke bütün kadınlar çok güçlü olsa

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Bilmiyorum canım ama bazıları mecbur göğüs germek zorunda kalıyor 🥺keşke bütün kadınlar çok güçlü olsa
Kuzum kadınız her zaman üzülüyorum keske elimizden daha güzel güçlü şeyler gelse biliyorum neler neler yaşıyorlar nelere maruz kalıyorlar şiddet psikolojik siddeet sözlü şiddet bilmiyorum keşke devletimiz daha da güzel birşeyler yapsa yazık annelerimiz ablalarimiz kardeşlerimiz herkes evlerinde ne yangınlar var kim bilir?kimse 4luk değil Hiç birşey gorundugu gibi asla değil iyi dediğimiz insan bile neler yapıyor o yüzden böyle eşler varsa çocuk yapmayın kendinize aciyon hepimiz kadınız insanız çok üzülüyorum Allah'ım herkeze hayırlı imanlı eş nasıl etsin inşallah doğru insanla karşılaştırsın inşallah doğru yoldan bizleri şaşırtmasin herşey ailede bitiyor Ayşem onlar kızlarının arkasında dursa karşı tarafa taviz vermese sahip çıksa bunlar yaşanmaz herşey onların yuznden çocuğuna birşey olablar sonradan pişman oluyor arkadaşım iş işten geçince onun hayatı bitince nerdesinizzzzz😭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar