Sorum var Arkadaşlar oğlum kusuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Assya tarafından oluşturulan Arkadaşlar oğlum kusuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 863 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar oğlum kusuyor
Konbuyu başlatan Assya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bes yasinda oğlum dün gece kusmaya başladı hala daha aralıklarla kusuyr başka biseyi yok bogazm agryr diyor ateşi vs yok neden olabilir bilginiz var mi
kesin gazı vardır canım benim kızımda 2 yaşında dün akşam 5 ten gece 12 ye kadar acildeydi aşırı kusuyo iki tane serum takıldı kan alındı bir sürü ilaç vermiş doktor gazı varmıs bağırsakları çalışmıyor o yüzden zorlanıyor ve kusuyo

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bes yasinda oğlum dün gece kusmaya başladı hala daha aralıklarla kusuyr başka biseyi yok bogazm agryr diyor ateşi vs yok neden olabilir bilginiz var mi
Canım şekeri düşüncede oluyor benim kızım da öyle oldu ambulansta da kusmaya devam etmişti gataya kaldırıldı hicbirseyi yoktu sadece kusuyordu çok şükür bişi çıkmadı sadece şekeri düşmüş herseyine baktılar hiçbir şey çıkmadı aç kalmasın dediler serum takviyesi yaptılar bişi kalmadı çok şükür 🤲 boğaz iltihabı da olmuş olabilir bir doktora görünün isterseniz viral virüs geziyor çocuklar arasında bu sıralar oğlumda hasta ateşi vardı iki gün kusma yok iştahı da yoktu iltihap dedi doktor

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım şekeri düşüncede oluyor benim kızım da öyle oldu ambulansta da kusmaya devam etmişti gataya kaldırıldı hicbirseyi yoktu sadece kusuyordu çok şükür bişi çıkmadı sadece şekeri düşmüş herseyine baktılar hiçbir şey çıkmadı aç kalmasın dediler serum takviyesi yaptılar bişi kalmadı çok şükür 🤲 boğaz iltihabı da olmuş olabilir bir doktora görünün isterseniz viral virüs geziyor çocuklar arasında bu sıralar oğlumda hasta ateşi vardı iki gün kusma yok iştahı da yoktu iltihap dedi doktor
geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar