Oğlum mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Oğlum mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,162 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Oğlum mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Arkadaşlar
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 3 buçuk aylık mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Kızlar
Canım mama içen çocukların suda içmesi lazım Bir de zaten Havalar çok sıcak O Zavallı bu sefer susuzluk çekip başka rahatsızlıkları neden olabilir Sen bir iki çay kaşığı su ver canım Hatta daha fazla da olabilir bebek kaç aylık bilmiyorum ama ben oğluma doğduğu günden beri su veriyorum daha40'ı bile çıkmamışken ben su veriyordum 1-2 çay kaşığı bile olsa ki benim bebeğim kış bebeği olmasına rağmen

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım mama içen çocukların suda içmesi lazım Bir de zaten Havalar çok sıcak O Zavallı bu sefer susuzluk çekip başka rahatsızlıkları neden olabilir Sen bir iki çay kaşığı su ver canım Hatta daha fazla da olabilir bebek kaç aylık bilmiyorum ama
3 buçuk aylık kuzum

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Yani ben öyle biliyorum mamasan sonra ağız temizliği içinde bir miktar su verilmeli hem sıcakta zaten susuz kalmasın
Tamam kuzum sağlık ocağı olsun hastanede birşey demediler bilmiyordum vermedim hiç sorun olurmu vermedim diye 🥺

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
3 buçuk aylık kuzum
Yok Hülyam ver su Sen hatta 4 kaşık bile su ver yani Havalar çok sıcak O Zavallı bebek Bir de yani Mama da içiyor hepten susanır Bir de kaç hafta önce birisi de bebeği su vermediği için böbreklerinde hasar oluşmuştu muhakkak çocuklarınıza su verin yazmıştı burada soru başlığı açmıştı

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Yok Hülyam ver su Sen hatta 4 kaşık bile su ver yani Havalar çok sıcak O Zavallı bebek Bir de yani Mama da içiyor hepten susanır Bir de kaç hafta önce birisi de bebeği su vermediği için böbreklerinde hasar oluşmuştu muhakkak çocuklarınıza su verin yazmıştı burada soru başlığı açmıştı
Kuzum bilmiyordum şimdi korkttum😪

Tüm sayfalar yüklendi.