Oğlum mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Oğlum mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,262 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Oğlum mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Arkadaşlar
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Tamam kuzum sağlık ocağı olsun hastanede birşey demediler bilmiyordum vermedim hiç sorun olurmu vermedim diye 🥺
Hülyam Sen hiç hemşirelere doktorlara bakma bazen onların dediğine de bakmamak lazım Çünkü ben sorduğumda bana da su verme demiştim ama tabii ki ben yine vermiştim su Bir de seninki de yaz bebeği var canım Bir de Alt tarafı bu su yani 1 litre su içmeyecek ya 4-5 kaşığın su içecek bu çocuk

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hülyam Sen hiç hemşirelere doktorlara bakma bazen onların dediğine de bakmamak lazım Çünkü ben sorduğumda bana da su verme demiştim ama tabii ki ben yine vermiştim su Bir de seninki de yaz bebeği var canım Bir de Alt tarafı bu su yani 1 litre su içmeyecek ya 4-5 kaşığın su içecek bu çocuk
Tamam kuzum veririm artık her mamdan sonra ne kadar. Dusncesiz bunlar ya🤦‍♀️

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Tamam kuzum veririm artık her mamdan sonra ne kadar. Dusncesiz bunlar ya🤦‍♀️
Hülyacığım Senin bebeğin 3,5 olmuş yani 3 bitti 4'e girmiş Vallahi benim oğlum Senin bebeğin gibiyken Ben böyle küçük suluklar oluyor onlara su koyup veriyordum Ama tabii hepsini bitirmiyordu ben kendim gözlemliyordum senin suluğun yoksa 5-6 kaşık verebilirsin canım çünkü Havalar çok sıcak Zavallı Umut susuz kalmasın

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hülyacığım Senin bebeğin 3,5 olmuş yani 3 bitti 4'e girmiş Vallahi benim oğlum Senin bebeğin gibiyken Ben böyle küçük suluklar oluyor onlara su koyup veriyordum Ama tabii hepsini bitirmiyordu ben kendim gözlemliyordum senin suluğun yoksa 5-6 kaşık verebilirsin canım çünkü Havalar çok sıcak Zavallı Umut susuz kalmasın
Kuzum şimdi verdim biberonla almıyor kaşıkla verdim geri çıkarıyor zorla verdim 4 kaşık kadar

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 3 buçuk aylık mamayla Besleniyor Su Vermelimiyim Kızlar
Canım evet sağlık ocağında hemşire mama verdikten sonra ağız temizliği için vermemi söylemişti 3 4 çay kaşığı ama sonra kızım çok hastalandı tevafuken kanına bakılınca bu da çıktı bana da doktor verme diyordu ama kızımın böbrekleri çok susuz kalmış verdim şimdi iyi arada kan değerlerine baktırmam gerekiyor sen de ver ama miktarı konusunda bir şey diyemem ha 10 ya da en fazla 30 cc bence yeterlidir midesi küçük zaten bebişinin ama mamadan sonra ver iştahı kesilmesin 😍

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım evet sağlık ocağında hemşire mama verdikten sonra ağız temizliği için vermemi söylemişti 3 4 çay kaşığı ama sonra kızım çok hastalandı tevafuken kanına bakılınca bu da çıktı bana da doktor verme diyordu ama kızımın böbrekleri çok susuz kalmış verdim şimdi iyi arada kan değerlerine baktırmam gerekiyor sen de ver ama miktarı konusunda bir şey diyemem ha 10 ya da en fazla 30 cc bence yeterlidir midesi küçük zaten bebişinin ama mamadan sonra ver iştahı kesilmesin 😍
Tesekkur ederim birtanem hiç söylemediler bana şimdi verdim biberonla almadı kadik verdim 4 kaşık kadar geri atıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar