Sorum var Arkadaşlar postu bağlıyorum kendinize iyi bakın olurmu😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Arkadaşlar postu bağlıyorum kendinize iyi bakın olurmu😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,759 kez görüntülenmiş, 77 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar postu bağlıyorum kendinize iyi bakın olurmu😔
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Tovbe olmazdi tabiki ben kizlardan hoşlanan kizlardan değilim malesef kendisi ablam bende ablama güzel söz soyluyorum siz hiç kardeşinize güzel söz soylemediniz sanirsam
Kötü bisey demedim kiz söyle tabiki hülya olsun baskasi olsun burda herkez güzel iyi kalplidir güzel dualari hakediyor Allah razi olsun hep güzel dualar edelim sadece kraliceme söyluom fln diyince esine söyluon sanki kiz noluyo dedim kötü niyetli demedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay hiç takip edemedim burayı fazla neler oluyor 😄
Ooooooo 🤣🙈

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Kötü bisey demedim kiz söyle tabiki hülya olsun baskasi olsun burda herkez güzel iyi kalplidir güzel dualari hakediyor Allah razi olsun hep güzel dualar edelim sadece kraliceme söyluom fln diyince esine söyluon sanki kiz noluyo dedim kötü niyetli demedim
Biz DM den de yazişiyoruZ bana kendisi çok yardim eti bana çok sicak kalbli biri benimde içimden oyle demek geli bana yardim eden bir insan herzaman başimin taçidir 🥰 ve ben o saat herkese dua etim ama hulya abla cevab verince ona yazdim

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl güldüm moral oldu banada
Azerbaycanli o arkadaş burda ayriliyorum yazmiş türkce pek bilmiyorum dedi basqa postlarda sende neden ayriliyorsun diye sorasi uzgun bir post acmiş arkadaş moral oldu yazmişsin 👏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tovbe olmazdi tabiki ben kizlardan hoşlanan kizlardan değilim malesef kendisi ablam bende ablama güzel söz soyluyorum siz hiç kardeşinize güzel söz soylemediniz sanirsam
👀👀🤷🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.