Sorum var Arkadaşlar süt parası alan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Assya tarafından oluşturulan Arkadaşlar süt parası alan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,046 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar süt parası alan
Konbuyu başlatan Assya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebranur kel

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doğum parasını toplu şekilde mi aldın yoksa parça parça mı kuzum bide ayıptır sorması ne kadar dı
Yok kuzum doğum yaptıktan 4 ay sonra yattı para tabi ben doğumdan bikacgun sonra başvurumu yapmıştım
Kaçıncı çocuk kuzum benim ilk olduğu için 300 yatmıştı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bilmiyorum ki canım ne yazar orada bilgin var mi
Ödeme aşamasında demek yani ödeme yapılmasına az kalmış demek para yattığında ise bankaya yatırıldı yazıcak

Son düzenleme:
Yok kuzum doğum yaptıktan 4 ay sonra yattı para tabi ben doğumdan bikacgun sonra başvurumu yapmıştım
Kaçıncı çocuk kuzum benim ilk olduğu için 300 yatmıştı

Ödeme aşamasında demek yani ödeme yapılmasına az kalmış demek para yattığında ise bankaya yatırıldı yazıcak
Benimde ilk canısı

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba süt parası aldınız mı nasıl oluyr nekadr alınıyor kaç kez aliniyr doğumdan sonra mı aliniyr
Canım bi kereye mahsus kim sigortalıysa onun hesabına yatıyor 300 lira benim eşimin hesabına yatmıştı para

Ben ne sut parasi nede doğum parası almadim valla
Canım onun için elindeki doğum raporuyla sosyal hizmetlere gidip başvuru yapacaksınız öyle yatar anca 300 doğum 300 emzirme parası

Ben ne sut parasi nede doğum parası almadim valla
Canım onun için elindeki doğum raporuyla sosyal hizmetlere gidip başvuru yapacaksınız öyle yatar anca 300 doğum 300 emzirme parası
Hesaba yatinca ne yazar ben e devletten baktım ödeme aşamasında yazıyor ne demek onuda anlamadım
Kuzum bazen ödeme aşamasında yazsa ble Pttye yatmış oluyor bence bi git Pttye sor istersen yatmış olabilir

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba süt parası aldınız mı nasıl oluyr nekadr alınıyor kaç kez aliniyr doğumdan sonra mı aliniyr
Süt parası aldım canım ben 300 TL

Başvuru yapıyorsun 15 gün sonra paran yatıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar