Sorum var Arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Durunun annesi tarafından oluşturulan Arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 432 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar
Konbuyu başlatan Durunun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanam her gün benim evime geliyor benim kızım cok huysuz hic uyumuyo ben hiç dinlemiyorum o da kapıya geliyor bı kere bilemedin iki kere çalıyor ben açtığımda hemen bana saldırıyor yok efendim sen neredesin ben sabahtan kapidayim sen neden geç açıyon kızlar beni sınır ediyor ne yapacağımı bilmiyorum hemen eşime beni şikayet ediyor

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Benim kaynanam her gün benim evime geliyor benim kızım cok huysuz hic uyumuyo ben hiç dinlemiyorum o da kapıya geliyor bı kere bilemedin iki kere çalıyor ben açtığımda hemen bana saldırıyor yok efendim sen neredesin ben sabahtan kapidayim sen neden geç açıyon kızlar beni sınır ediyor ne yapacağımı bilmiyorum hemen eşime beni şikayet ediyor
Eşine anlatman lazım canım bu yaptıklarını ve sende cevabını ver ona susma

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bir kaynana daha bunlar hiç bitmiyir🤣🤣

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşim beni hiç dinlemiyor çok annecim😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

A

Aynen cnm geberselerde kurtulsak😂
Yok kötü olanı uzun yaşıyor tecrübeyle sabit

Hulyacim bazı kocalar anneci ne söylersen söyle boş

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Kapıya bebek uyuyor yazısı as zile basmayın yaz kaynana da haber ver çıkmadan seni kapıda bekleyeyim de 😡

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cn
Kuzum dinlemiyorsa taviz vemriyeceksin susturacaksin susmuycaksin susarsan kaybedersin kaynan laf söyledi o lafı ona iade edeceksin eşin yanimda olmasa çok kötü birşe

Kuzum dinlemiyorsa taviz vemriyeceksin susturacaksin susmuycaksin susarsan kaybedersin kaynan laf söyledi o lafı ona iade edeceksin eşin yanimda olmasa çok kötü birşey
Cnm benim ben zaten eşim yanımdayken konuşamıyorum tek olduğumuz zaman ağzının payını veriyorum Altan kalmıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar