Arkadaslr acil bakarmsinz oetkine bakmadiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Arkadaslr acil bakarmsinz oetkine bakmadiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 355 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaslr acil bakarmsinz oetkine bakmadiniz
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kovidim karamtinamin bitmesine 3gun var bebgimin hareketleri azaldi nedense korkmaya basladim
Korkma kuzum sen hasta ve halsiz olduğun için orda yorgun düşer karnında ama bir sıkıntı yoktur merak etme. Eğer çok haraketsiz ise ama ambulans filan ara en azından bakarlar için rahat eder

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Korkma kuzum sen hasta ve halsiz olduğun için orda yorgun düşer karnında ama bir sıkıntı yoktur merak etme. Eğer çok haraketsiz ise ama ambulans filan ara en azından bakarlar için rahat eder
Karnimi sevdigimde dokindumda hemen cevab verior canim ewet galina halsizim yorgunum ondandanda kaynakli olabilir gun icinde enfazla 6veya 7defa hisettim harekrini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım filyasyon ekibini yada ambulans ara hiç bekleme
😞😖

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Karnimi sevdigimde dokindumda hemen cevab verior canim ewet galina halsizim yorgunum ondandanda kaynakli olabilir gun icinde enfazla 6veya 7defa hisettim harekrini

😞😖
Karnınla bol bol oyna bakalım kuzum için rahat etmezse yine ararsın yetkililileri bakarlar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

😞😖
Ben hiç denecek kadar az sandım canım normal o zaman benimki saatlerce kıpırdamazdı bile bazen gün içinde uyuma süreleri daha uzun oluyor büyüdükçe

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar