arkanizdan konuşan kaynanalar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan arkanizdan konuşan kaynanalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,366 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı arkanizdan konuşan kaynanalar
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Beraber mi oturuyordunuz ben beraber oturuyorum malesef ki hayatta en çok pişmanlık yaşadığım şey beraber oturmak oldu
Ben aynı eve gelin geldim baktım olmuyor boşandım herifi 4 aylık evliyken hamileyim annem gilde dogurdm 3 yala kadar göstermedim hiç bir şekilde sonra pişman oldu geldiler barıştık yine nikah kıydık yine 2 yil oturduk baktım olmuyor bir yildır ayrıldık rahatım şimdi ohhhh darısı sana

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benim ki mesela , 1 yıl olacak görüşmüyorum , eşim ve torununu gönderiyorum sonuçta kızımın babanne sevgisinde ihtiyacı var . Ama ben gitmiyorum gitmeyide düşünmüyorum çünkü her defasında anne diye gittim hiç değişmedi kendimi yıpratmaya gerek yok huzur kaçıranlardan nazik ve kibarca uzaklaşmak şart
Aynen katılıyorum bende o yüzden 6 yıldır konuşmuyorum kaynanam la konuşmayıda düşünmüyorum

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah ayrılırsın
dayrem ayri ama hesaplarımiz bir ondan dolayi hala cok karişiyolar valla nereye gidiyon nerden geliyon niye gidiyon neyle kimle gidiyon neden boyle yapiyon falan filan bussuru boş seyler bi ara kendi ismimden nefret eder hale geldim okadarki cok benim ismimi söyluyolardi ki iyicene bunalmiştim valla dedim benden başka kimse yokmu yeter yaa diye patlamiştim 😉🤔😏😏

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
bende encok beraber oturdugum icin pişmanim ve hala bu apartmandan ayri eve gitmedigim icin fişmanim eşim bugun söylese hiç biseyimi almam esimi ve cocuklarimi alir giderim bu binadan kurtulurum
Valla Allah kurtarsın bacım benim kaynanam bir oturmadigim için hayatı zehir ediyor eşimi aileme karşı dolduruyor senin düşünemiyorum bile

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
dayrem ayri ama hesaplarımiz bir ondan dolayi hala cok karişiyolar valla nereye gidiyon nerden geliyon niye gidiyon neyle kimle gidiyon neden boyle yapiyon falan filan bussuru boş seyler bi ara kendi ismimden nefret eder hale geldim okadarki cok benim ismimi söyluyolardi ki iyicene bunalmiştim valla dedim benden başka kimse yokmu yeter yaa diye patlamiştim 😉🤔😏😏
Ben onlara sormam demem onane evim ayrı oglumu alır çarşı hastane giderim gitsin yılan kızına sorsun

Kayıtlı Üye
rank
Valla Allah kurtarsın bacım benim kaynanam bir oturmadigim için hayatı zehir ediyor eşimi aileme karşı dolduruyor senin düşünemiyorum bile
neler cektigimi gel bide bana sor valla eşimle tartişsak kaynanam sabah bana hesap soruyo yine oğlumdan ne istiyon deyip kiziyo bişey olmadi deyincede sesiniz geliyodu ben hepsini duydum oğlum böyle diye sen böyle diyon diye bana kızıyo ben herkese söyluyorum bu eşimede söyluyorum ayri eve gidelim taşınalim diye ben artik yapamiyorum evimiz zaten kücuk bize yetmiyo falan ama eşim diyoki ayri yere gitsekte buyuk bi eve gitsekte annemleri yanima alırım diyo ben onlardan kurtulmak icin evimin kücuklugunu bahane ederken eşim annesini babasini benim yanima getirme peşinde eşiniz anneci babaciysa allah yardim etsin valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben onlara sormam demem onane evim ayrı oglumu alır çarşı hastane giderim gitsin yılan kızına sorsun
valla insanin kocasi karisinin yaninda oldugunu his ettirmesse o kadin cok ezilir daha ne kadar dik durmaya calişsada

valla insanin kocasi karisinin yaninda oldugunu his ettirmesse o kadin cok ezilir daha ne kadar dik durmaya calişsada

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
neler cektigimi gel bide bana sor valla eşimle tartişsak kaynanam sabah bana hesap soruyo yine oğlumdan ne istiyon deyip kiziyo bişey olmadi deyincede sesiniz geliyodu ben hepsini duydum oğlum böyle diye sen böyle diyon diye bana kızıyo ben herkese söyluyorum bu eşimede söyluyorum ayri eve gidelim taşınalim diye ben artik yapamiyorum evimiz zaten kücuk bize yetmiyo falan ama eşim diyoki ayri yere gitsekte buyuk bi eve gitsekte annemleri yanima alırım diyo ben onlardan kurtulmak icin evimin kücuklugunu bahane ederken eşim annesini babasini benim yanima getirme peşinde eşiniz anneci babaciysa allah yardim etsin valla

Allah kocayı ellere bize de ana kuzularını vermiş benim kocam tek erkek çocuk gorumcelerim koca evinde ceviz kırıyor ben kaynanamla oturmadigim için ona cevap verdigim için laf yiyorum Allah kaynanalarimiz kendi başlarını yesinler rabbim sorsun hesabını

Kayıtlı Üye
rank
Allah kocayı ellere bize de ana kuzularını vermiş benim kocam tek erkek çocuk gorumcelerim koca evinde ceviz kırıyor ben kaynanamla oturmadigim için ona cevap verdigim için laf yiyorum Allah kaynanalarimiz kendi başlarını yesinler rabbim sorsun hesabını
valla benim ikitane görümcem var allah herkese öyle görumce nasip etsin valla görumcelerim ikiside melek melek hic anasina banasina cekmemişler seviyorum onlari

Tüm sayfalar yüklendi.