arkanizdan konuşan kaynanalar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan arkanizdan konuşan kaynanalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,334 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı arkanizdan konuşan kaynanalar
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
ben bu ailede 5 kisiye asla hakkimi helal etmiyorum.ilk kocama bwnim yanimda degil karsimda durdugu icin 2 kayin pederime 3 kaynanama 4 eltime 5 kaynima
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

☺️ Uzak şehre tasinsam oh mis çocuklarım ve ben huzurlu oluruz ki
ayyy anen bende nekadar guzel olur

☺️ Uzak şehre tasinsam oh mis çocuklarım ve ben huzurlu oluruz ki
ayyy anen bende nekadar guzel olur

Son düzenleme:

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Bende kacarak ewledim eşim için 1bucuk sene cektim aqladim krizler qecrdim saclarimi yolacak hale qeldim sabır umut sabır umut derkn eşim uzman cws oldu cekti çıkardı beni canım yarimm uzak yere tayin istedi yılda birkere qidersek qidiyrz en fazla 15 qun kalıyoruz misafr qibi qeri çıkıp qeliyrz 3 bucuk yildr ayriyim rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin. Yediqim yumurta qozlerine batiyordu oqluma hamileydim biqün akşam yemeqinde peynir yiyesim qeldi kaynanam melemen yapti Bende kaseye peynir koydum kayinbaba bune dedi yiyecm canm istedi dedm yemk Warken peynir mi yenrmis koy şunu dolaba babanın cifliqnden qeliyo sanki dedi. Boqazli bi insan deqilm 45 kiloydum. Aldım koydum nasıl zoruma qitti daha 7 aylik ewliyim tuwalete qittim aqladim aqldm çıktım yatakodama qittm pislik kaynanamda aqzni açıp sen ne diyosn herif demdi otrdular yemek yiyrlar eşim ozman 21 yasnda insaatta usta olarak çalışıyor ewe qelince pc basna otruyor hiç bisey duymadi. Yemqe otrdular herkez orda kaynana kayinbaba 2 tane kaynm eşim. Eşim dedi seda nerde pislik kaynana odasına qitti nolduysa diyo eşim yanima qeldi qel ymk yiylm yok ben yemiyorum sen qit ye dedim ama aqit boqazmda zor tutuyorum kacarak ewlendm bi yatak odamz war elimizde onlarda onlara muhtacliqmizi biliyrlar. Eşim sen yemiyosan Bende yemiyorum dedi. Snra kaynana odaya qeldi qelinsenize eşim biz yemiyoz dedi niye dedi kaynana eşim canmz istemiyo dedi baban sedaya böyle böyle etti diyemi bunda ne warki dedi pislik eşi bana baktı ula yürü qit ana dedi eşim başımı baqrina bastı sordu anlattim odadan çıkmadık taki qece 11 kadar lawabo ihtiyacm war lawaboya qirdim çıkarken kayinbaba bana bi baqrdi bana bak sen kime tawr yapiyon lan dedi bana böyle dedin Benmde zoruma qitti dedm derim sanami soracam hiç markete qidip peynir nekadr bakiyonmu çık qit bu ewden defol dedi baqriyo psilik kaynanm yilan qibi susuyo yine. Hunqur hunqr odaya qirdim eşim babasnin yanina qitti sen kimsin lan benim karima böyle yapiyon bi senmi para qetiryon bu ewe ben bi tarafmi kimin için yirtiyom dedi birbirlerinn boqazna yapisnca psilik anasi ayrmaya sen napiyon babana oqlum dedi eşimde siz napiyinz karımı rezil ediyonz dedi sen babana hesap soracqna qit karının aqzna carp babamdr herseyi der diye dedi kocan senin aqzna kackere carptida ben eşimi dowuyum dedi kayinbaba çık qit ewimden başının caqresne bak diye baqrdi bizi ewden kowdu ondan snra Eşim uzmanlqa qirdi kazandi 2 ay askerlik yaptı ordan uzmanliqa qecti 6 ay sabrettim sonunda muradimza erdik çok şükür sonra kackere para pul istediler qondertmedim eşime. Yani haklı olunca rabbim elinden tutyo derdi olan sabretsin sonu çok Murad oluyo çok şükür rabbime 🤲 daha nelerim war kızlar herkezin derdi kendine büyük. Bi laf war derdimi anlattim derdim war dedim derdini dinleyince derdime imrendim 😑 kimse kimsenin ne cektiqni bilmiyi rabbimden başka 😌
Ayn canm allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin çok kötü bi durum darısı başıma bende ayırırım en kısa zamanda insallah

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Bende kussem ne güzel olur ama eşim annecil olduğu için kirilsamda mecbur gidiyorum
Bizimde kaynanamlarla 3 sokak aramda var bütün ilişkilerimi kestim hem çocuklarımı hemde eşimi başta eşim küsmemişti onlara ben tek küstüm bunlar ne kadar gittikçe kendilerini rezil etmeye başladılar sürekli eşimi evlerine götürüp beni şikayet ederlerdi eşim baktı olmuyor onlara resti çekti eşime saygı vermeyen benle de konuşmasın dedi onlara şimdi bende çocuk larımda eşimde ne kaynanayla ne görüncelerle ne de kayın pederle konuşmuyoruz çünkü bunlar hak etti ama ailenin geri kalan kısmıyla herkesle görüşüyoruz buda onların öyle zoruna gidiyor ohhh canıma minnet onlar zaman ında bana etmediklerini bırakmadılar Hani derler ya gün gelir devran döner işte buda öyle birşey

bende ayni apartmanda oldugim icin mecbur gidiyorum keske uzak olsamda hergun bi bahane uydurup gitmesem 😉🤔🤭🤭
Keşke hiç aynı yerde olmasak hep uzak kalsak belki biraz kıymet te bilinirdi ozaman benim 2 oğlum var çok şükür Rabbime kısmet olursa onları evlendirirsem onları direk ayrı eve koyacam hiç evin üstünede getirmem ne kendi ev yaşam düzenimi bozarım ne de onların yaşantısına müdahale ederim banane kim kendine nasıl bi düzen kuruyorsa kursun herkes kendine göre bir düzen kurar kimsenin hakkı yok o düzeni bozmaya neymiş sen gelinsin sen mecbursun hiçte mecbur değilim en fazla sana vere bileceğim bi saygıdır benimde gelinim yarın öbürgün olursa oda bana mecbur değil en fazla vereceği bi saygıdır yani başka ötesi yok ben anlamadım bu kaynanalar gelinleri hangi mantıkla istiyorlar

Son düzenleme:

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde kaynanamlarla 3 sokak aramda var bütün ilişkilerimi kestim hem çocuklarımı hemde eşimi başta eşim küsmemişti onlara ben tek küstüm bunlar ne kadar gittikçe kendilerini rezil etmeye başladılar sürekli eşimi evlerine götürüp beni şikayet ederlerdi eşim baktı olmuyor onlara resti çekti eşime saygı vermeyen benle de konuşmasın dedi onlara şimdi bende çocuk larımda eşimde ne kaynanayla ne görüncelerle ne de kayın pederle konuşmuyoruz çünkü bunlar hak etti ama ailenin geri kalan kısmıyla herkesle görüşüyoruz buda onların öyle zoruna gidiyor ohhh canıma minnet onlar zaman ında bana etmediklerini bırakmadılar Hani derler ya gün gelir devran döner işte buda öyle birşey

Keşke hiç aynı yerde olmasak hep uzak kalsak belki biraz kıymet te bilinirdi ozaman benim 2 oğlum var çok şükür Rabbime kısmet olursa onları evlendirirsem onları direk ayrı eve koyacam hiç evin üstünede getirmem ne kendi ev yaşam düzenimi bozarım ne de onların yaşantısına müdahale ederim banane kim kendine nasıl bi düzen kuruyorsa kursun herkes kendine göre bir düzen kurar kimsenin hakkı yok o düzeni bozmaya neymiş sen gelinsin sen mecbursun hiçte mecbur değilim en fazla sana vere bileceğim bi saygıdır benimde gelinim yarın öbürgün olursa oda bana mecbur değil en fazla vereceği bi saygıdır yani başka ötesi yok ben anlamadım bu kaynanalar gelinleri hangi mantıkla istiyorlar
hizmetci mantigiyla istiyolar galiba şahsen benim kaynanam öyle neymiş hizmek etmek mecburiyetindeymisim zaten gelinin icinden gelirse yapar zaten senin soylemene gerek yokki ama onlar öyle düsunmuyo işte 🤔😏😏😏

Tüm sayfalar yüklendi.