Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,008 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızdı eşim ama hiç bir şey olmamış gibi traşa gitti 🤦🏻‍♀️birde şimdi xe oturuyor ben bağırdım eşim kızdı gelirken yolda yine konuşmuş bakalım kapıyı kilitleyip uyuyorum valla her gece ama eşim varken de kilitlemem gerekiyormuş onu anladım
Valla bu devirde insan kimseye de guvenemiyo ki kilitlemekle iyi yapiyosun canım peki odana niye gelmiş ki bişey mi isticekti acaba yada yanlışlıkla mı girdi odaya🤔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla bu devirde insan kimseye de guvenemiyo ki kilitlemekle iyi yapiyosun canım peki odana niye gelmiş ki bişey mi isticekti acaba yada yanlışlıkla mı girdi odaya🤔
Yanlışlıkla girmesi bana mantıklı gelmiyor benim odam evin en son koridorun da banyo desen salona yakın direk yanında mutfak salonun sol yarafında onun odssı yani yattığı yer salonun tam karşısı benim odama neden gsldi hsla biliuorum bir şey de istemedi. Kapıyı pat açtı ben bağırınca geri kapatop çıktı ne yapmaya geldi bilmiyoruz. Eşim konuşmuş yolda ona bile neden geldiğini dememiş. Evet bu devirde insan kendi babasına güvenmiyor hoş ben o kadar şey yaşdım ki eşim ben babama güveniyorum dese bile asla güvenmiyorum kimseye güvrnildvek insan kendini belli edet çünkü bu yaptığı ilk değil dşim evde yokken de aniden odaya dalardı. Anlam veremiyorum. Bir kaö kez uyardık birde en son kenfi babama dicem bakalım o zaman ne yapacaklar.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yanlışlıkla girmesi bana mantıklı gelmiyor benim odam evin en son koridorun da banyo desen salona yakın direk yanında mutfak salonun sol yarafında onun odssı yani yattığı yer salonun tam karşısı benim odama neden gsldi hsla biliuorum bir şey de istemedi. Kapıyı pat açtı ben bağırınca geri kapatop çıktı ne yapmaya geldi bilmiyoruz. Eşim konuşmuş yolda ona bile neden geldiğini dememiş. Evet bu devirde insan kendi babasına güvenmiyor hoş ben o kadar şey yaşdım ki eşim ben babama güveniyorum dese bile asla güvenmiyorum kimseye güvrnildvek insan kendini belli edet çünkü bu yaptığı ilk değil dşim evde yokken de aniden odaya dalardı. Anlam veremiyorum. Bir kaö kez uyardık birde en son kenfi babama dicem bakalım o zaman ne yapacaklar.
Ne diyeyim ki canım ya Allah yardımcın olsun inşallah 🤲yerinde olsam ailemi karıştırmazdim eşimle konuşurdum oda uygun bı dille babasını uyarsın yinede sen daha iyi bilirsin tabiki

Tüm sayfalar yüklendi.