Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,011 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yok yarın randevu aldım gideceğim eşimle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla yaptı ne benim dilim varıyor söylemeye ne de yazmaya 🤦🏻‍♀️ ortalığı yıktım sadece şimdi pişkin hiç bir şey olmamış gibi oğlu işe traş olmsya gitti ahlaksız
Kız Merak ettim Allah aşkına noldu ya🙄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız Merak ettim Allah aşkına noldu ya🙄
Ya ne olacak eşin gece çalışıyor sabah geliyor gündüz de uyuyot p uyurken kayrayı bende uyuttum onunla uyumuşum 2 3 kez ağladı Kayra her seferşnde emziridn haliyle ıyku hali üstğm açık kalmış 🤦🏻‍♀️ aniden kapının açılma sesine uyandım bir baktım o üstümü nasıl kapatacpımo bilemedim. Bende bağırdım çağırdım hiç bir şey demeden kapıyı çekti sonra eşimfe konuştu valla kafayı yicem pdam da bile rahat vermiyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ya ne olacak eşin gece çalışıyor sabah geliyor gündüz de uyuyot p uyurken kayrayı bende uyuttum onunla uyumuşum 2 3 kez ağladı Kayra her seferşnde emziridn haliyle ıyku hali üstğm açık kalmış 🤦🏻‍♀️ aniden kapının açılma sesine uyandım bir baktım o üstümü nasıl kapatacpımo bilemedim. Bende bağırdım çağırdım hiç bir şey demeden kapıyı çekti sonra eşimfe konuştu valla kafayı yicem pdam da bile rahat vermiyor
İyice zivanadan çıktı ya 🥺

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ayy canım eşin bişey demedim ya ne ayıp 🙄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayy canım eşin bişey demedim ya ne ayıp 🙄
Kızdı eşim ama hiç bir şey olmamış gibi traşa gitti 🤦🏻‍♀️birde şimdi xe oturuyor ben bağırdım eşim kızdı gelirken yolda yine konuşmuş bakalım kapıyı kilitleyip uyuyorum valla her gece ama eşim varken de kilitlemem gerekiyormuş onu anladım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızdı eşim ama hiç bir şey olmamış gibi traşa gitti 🤦🏻‍♀️birde şimdi xe oturuyor ben bağırdım eşim kızdı gelirken yolda yine konuşmuş bakalım kapıyı kilitleyip uyuyorum valla her gece ama eşim varken de kilitlemem gerekiyormuş onu anladım
Ayşem ya bir gitseydi kurtulsaydin

Tüm sayfalar yüklendi.