Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,005 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşenur Ankara'ya git eşin babasıyla kalsin
Gideceğim gideceğim şöyle 2 hafta dönmicem 😂😂. Gelirkende annem ve babamla bşxe gelicez ben dönene kadar o beyfendi gider açlığa dayanmax 😂😂. Bir kere 1 ay önce elektrik kesildi komple mahallede 1 gün gelmedi doğalgaz da hali ile yanmıyor 😂😂ev çok soğuk diye elektirk uok diye aynı gecenin sabahı ablasına gitti hiç sen geliyor musun kızım Kayra üşür deme yok 😂😂canı çok kıymetli

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sanmam öyle olursa ben artık valla evde koala gibi odadan çıkmam ydmel verip yatarım hiç gitsin diye 😂😂gerçi hoş onuxa anlamaz ben Ankara'ya gideceğim için gider diye düşünüyorum evimde duracak hali yok ben yokksn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En nefret ettiğim şey çocuk konusunda karışılması 🤦🏻‍♀️
Senin mi benim mi ya öyle ama maalesef gel de uğraş ya

Canim kaynana kayınbaba isi zor
Aynen doğru vAlla

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanam vefat etti canım sürekli bizde kalmıhor arada gidip geliyor öyle

Ay bu yemek sorunu bşzde de var ne yazık ko yemim ederim ev taşırken 2 ay bizde kaldı o kdar zayıfladım ki ağzıma ekmsk atsam bakıyordu dediğin gibi doymadan kalkıyordym 🤦🏻‍♀️
Benim de eşimin nenesi öyleydi ne zaman yemek yesek onunla hep göz göze gelirdik 🤭🤩 doyduğu zaman da öylece oturur beni izlerdi çoğu zaman doymadan kalkardim sofradan beni sinir ediyordu hep lokmalarimi sayıyordu kalktığımda da AA kızım tabağını bitirsene yazık kalmasın bilmem ne😂😂off neyseki kaç ay önce vefat etti artık kaynanama gittiğimde rahat rahat yemeğimi yiyorum 🤩seninki de hep seninleymis Allah yardımcın olsun canım ya 🙄

İyi geceler kızlar öncekikle nasılsınız hal hatır sorayım sonra derdimi dökerim 😂😂.
Ya yemin ederim 3 4 gündür kafayı yiyecek kıvamdayım artık sinirlerim zıpladı zıplayacak alttan almaya çalışıyorum çalışıyorum ama kötü patlayacam 4 5 gün önce kayınbabam bize geldi şuan hala bizde neyse 2 gğn önce sürekli öksürüyor, hapşıroypr ve burnunu çekiyor diye dedin ki sanırım hasta olacaksın 1 gün boyunca bunı tekrar ettim neyse dün daha çok yapmaya başladı bende kayrayı kucağından alıp baba kayrayı hastalığın geçene kadar kucağına alma zaten az bir mikrotpa kan değerleri yerle bir oluyor iyileş mgle al dedim yok ben hasta değilim kızım vs dedi. Neyse dün kayrayı ben heo kucağımda tuttuğum için almadı 🤦🏻‍♀️bugun çocukla 3 4 kez temas edip tuttu resmen oturduğu yerden nefes alma hırıltıısnı duyuyprum artık siz düşünün şimdi kayrads burnu tıkalı depil baktım şimdi ofa hırıltılı nefes alıyor ne yapayım ben şimdi yani bunaldım artık 4 günde canımdan bezdirdi. Tuvalete girer temizlemrz bir an çnce gitsin diye dua ediyorum ua 🤦🏻‍♀️
Canım bu yaşlıların genelinde var
İyi geceler kızlar öncekikle nasılsınız hal hatır sorayım sonra derdimi dökerim 😂😂.
Ya yemin ederim 3 4 gündür kafayı yiyecek kıvamdayım artık sinirlerim zıpladı zıplayacak alttan almaya çalışıyorum çalışıyorum ama kötü patlayacam 4 5 gün önce kayınbabam bize geldi şuan hala bizde neyse 2 gğn önce sürekli öksürüyor, hapşıroypr ve burnunu çekiyor diye dedin ki sanırım hasta olacaksın 1 gün boyunca bunı tekrar ettim neyse dün daha çok yapmaya başladı bende kayrayı kucağından alıp baba kayrayı hastalığın geçene kadar kucağına alma zaten az bir mikrotpa kan değerleri yerle bir oluyor iyileş mgle al dedim yok ben hasta değilim kızım vs dedi. Neyse dün kayrayı ben heo kucağımda tuttuğum için almadı 🤦🏻‍♀️bugun çocukla 3 4 kez temas edip tuttu resmen oturduğu yerden nefes alma hırıltıısnı duyuyprum artık siz düşünün şimdi kayrads burnu tıkalı depil baktım şimdi ofa hırıltılı nefes alıyor ne yapayım ben şimdi yani bunaldım artık 4 günde canımdan bezdirdi. Tuvalete girer temizlemrz bir an çnce gitsin diye dua ediyorum ua 🤦🏻‍♀️

Benim kaynanamın erkek versiyonu oda bize gelince banyonun tamamına klozet kapağındaki örtü ve paspaslar da dahil olmak üzere her yere küçük abdestini yapmıştı öyle bırakıp çıkmıştı😅
Halbuki kendi evlerinde de klozet var yani hadi hayatında klozet görmemiş desen ,😅

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu yaşlıların genelinde var bilerek mi yapıyorlar yoksa unutkanlık mi var bilemiyorum eleştirmek de istemiyorum yarın öbür gün bizde yaslanicaz ama bende çok denk geldim kayınpederim ne zaman bana gelse arkasını temizlemez 🤷 ayrıca genç biri 55yasinda filan anlamadım gitti 🤔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım bu yaşlıların genelinde var bilerek mi yapıyorlar yoksa unutkanlık mi var bilemiyorum eleştirmek de istemiyorum yarın öbür gün bizde yaslanicaz ama bende çok denk geldim kayınpederim ne zaman bana gelse arkasını temizlemez 🤷 ayrıca genç biri 55yasinda filan anlamadım gitti 🤔
Benim terbiyeisz haysiyeteiz de 57 yaşında yemin edefim oturup ağlayacağım artık ya ar namus kalmamış adamda kör şeytan ara babano hepsinin ağzına yüzüne sıçsın diyor delirtceekşer beni en son

Tüm sayfalar yüklendi.