Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,079 kez görüntülenmiş, 132 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Artık cidden bıktım ya 🥺🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Bebeyimin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sen kayınbabadan çekiyon şükür et, benim eltim bizde kaldığı zamanlar öyle yapıyor tualetde falan pislik bırakıyor bende salak salak temizliyorum🤦‍♀️🤦‍♀️

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sen kayınbabadan çekiyon şükür et, benim eltim bizde kaldığı zamanlar öyle yapıyor tualetde falan pislik bırakıyor bende salak salak temizliyorum🤦‍♀️🤦‍♀️
Ay allah sana da yardım etsin ama bence herkesin içinde söyle bu ne kadar pislik bşr haraket ys kenfi evinde Acaba salona filan mı s*ç*yor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen uzak biyerden ev alda çok gelmesin

Valla iyiymiş evinde yapmaz o haraketi bence
1.5 saatlık yol var aramızda 😂😂daha uzağı yok rşim memleketinden ayrılmak istemiyor 🤦🏻‍♀️

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ay allah sana da yardım etsin ama bence herkesin içinde söyle bu ne kadar pislik bşr haraket ys kenfi evinde Acaba salona filan mı s*ç*yor

1.5 saatlık yol var aramızda 😂😂daha uzağı yok rşim memleketinden ayrılmak istemiyor 🤦🏻‍♀️
Ayşenurun mesajını olunca kahkaha atan ben😆😆😆 Ayşenur çok yaşa kiz

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım benimkiler de bazen öyle bir şey deyince de zorlanra gidiyor tek sende değil vAlla 😏 benimkiler temiz sadece işte benim yok dediğime onlar evet dio onların yok dediğine ben evet diyorum çocuk konusunda o yüzden çocuk şımarık vAlla isim var

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız ne zaman gitcek bu adam bütün kış sizde deme 😱
Sanmam öyle olursa ben artık valla evde koala gibi odadan çıkmam ydmel verip yatarım hiç gitsin diye 😂😂gerçi hoş onuxa anlamaz ben Ankara'ya gideceğim için gider diye düşünüyorum evimde duracak hali yok ben yokksn

Canım benimkiler de bazen öyle bir şey deyince de zorlanra gidiyor tek sende değil vAlla 😏 benimkiler temiz sadece işte benim yok dediğime onlar evet dio onların yok dediğine ben evet diyorum çocuk konusunda o yüzden çocuk şımarık vAlla isim var
En nefret ettiğim şey çocuk konusunda karışılması 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.