Artık cildircam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Artık cildircam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,737 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Artık cildircam
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya. Erkek işte kendiliyinden deyilki. İzliyor yapmıyorya . Yapıcı ol. Her şey zamanla düzelicek benimde eşim ara ara izliyordu hemde evliliyimizin başında . Şimdi de izliyor bakıyor işte.
Boş ver gülüm bebişe odaklan 😍🥰
Oyle ama insan uzuluyor izlemesi falan neysede o kadinlarla konusmasi ne bileyim zaten gormezden geliyorum 🥺

...

Moderator
Mod
rank
Evde eşimle sanki zorunlu ev arkadaşı gibiydik sonra bende tek kask istiyorsa kalsın dedim memlekete geldim sonra kavgalar ettiğimiz bir konu vardı benden habersiz istagram açmasi sildim demişti o gün baktım kullanıyor senin var benim olunca neoluyor diyor şimdi istagrami yeni kullandığını bildiğimi bilmiyor napcam bende bilmiyorum bizi gözden çıkarmış ki tekrar açmış
Rabbim yardımcın olsun canım.Benim eşim eve gelir gecelere kadar saatlerce telefondan oyun oynar.Çocuklarla ilgilenmez.çocuğunun hangi sınıfa gittiğini karıştırır.Senelerce bari benimle ilgilenmiyorsun çocuklarla ilgilen diye kavga ettim onunla.olmadı.Düzelmedi.Üstüne gittikçe daha çok oynadı.Son zamanlarda kendi haline bıraktım.Rabbim eşlerimize hidayet versin kuzum.😞

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Evde eşimle sanki zorunlu ev arkadaşı gibiydik sonra bende tek kask istiyorsa kalsın dedim memlekete geldim sonra kavgalar ettiğimiz bir konu vardı benden habersiz istagram açmasi sildim demişti o gün baktım kullanıyor senin var benim olunca neoluyor diyor şimdi istagrami yeni kullandığını bildiğimi bilmiyor napcam bende bilmiyorum bizi gözden çıkarmış ki tekrar açmış
Bence sorun değil n'olacak sanki şifreni ver oda versin bi ilişkide güven olmasa o ilişki yürümez zaten

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canım.Benim eşim eve gelir gecelere kadar saatlerce telefondan oyun oynar.Çocuklarla ilgilenmez.çocuğunun hangi sınıfa gittiğini karıştırır.Senelerce bari benimle ilgilenmiyorsun çocuklarla ilgilen diye kavga ettim onunla.olmadı.Düzelmedi.Üstüne gittikçe daha çok oynadı.Son zamanlarda kendi haline bıraktım.Rabbim eşlerimize hidayet versin kuzum.😞
Amin canim valla hayirsiz eş de imtihan

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Surekli ayni konuda yapma etme diye kavga cozum degil yuz goz olunca nasilsa biliyo iste birsey yapmiyo diye rahat oluyolar allah islah etsin bizler onlara saglikli evlat vermek icin neler cekiyoruz onlar kendi zevklerinde hala
Allahindan bulsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evden gitmesen bence daha iyi olurmuş bazen erkekleri görmemezlikten gelmek lazım o açtıysa sende onun istemediği birşeyleri yap o zmn yaptığı hatayi anlar bence bende istemiyorum ins tiktok öyle şeyler kullanmasini
Pislik uygulamalar

Evden gitmesen bence daha iyi olurmuş bazen erkekleri görmemezlikten gelmek lazım o açtıysa sende onun istemediği birşeyleri yap o zmn yaptığı hatayi anlar bence bende istemiyorum ins tiktok öyle şeyler kullanmasini
Pislik uygulamalar
Amin inşallah

Pislik uygulamalar
Amin inşallah
Bence sorun değil n'olacak sanki şifreni ver oda versin bi ilişkide güven olmasa o ilişki yürümez zaten
Sorun o zaten

Tüm sayfalar yüklendi.