Sorum var Artık doğum yapmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betulselen tarafından oluşturulan Artık doğum yapmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,019 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Artık doğum yapmak istiyorum
Konbuyu başlatan Betulselen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Betulselen

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 34. Haftamdayim ve sürekli acile gidiyorum ağrılarım her geçen gün artıyor uykuyu özledim üstelik eski sezeryan dikişlerim yanmaya başladı gaz sancıları çekiyorum hastaneye gidip serum yemekten bıktım Perşembe günü doktor randevum var acaba bu şikayetlerimi söylesem 36+2 de beni sezeryana alır mı onaylarmi doktor bunu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şuan 34. Haftamdayim ve sürekli acile gidiyorum ağrılarım her geçen gün artıyor uykuyu özledim üstelik eski sezeryan dikişlerim yanmaya başladı gaz sancıları çekiyorum hastaneye gidip serum yemekten bıktım Perşembe günü doktor randevum var acaba bu şikayetlerimi söylesem 36+2 de beni sezeryana alır mı onaylarmi doktor bunu
Bebeğin gelişimine bağlı kuzum ve 36 etken doğum oluyor diyebilir 37 bekle der bence . Rabbim yardımcın olsun inşallah sağ salim kucağına al miniği 🤲🏻

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canm aynı haftadayiz ve aynı durumdayız canm ben demisdim kendi Dr olmaz demisdi en az 38 olması lazım yoksa kuvezde kalır dedi

Betulselen

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin gelişimine bağlı kuzum ve 36 etken doğum oluyor diyebilir 37 bekle der bence . Rabbim yardımcın olsun inşallah sağ salim kucağına al miniği 🤲🏻
Ya 37. Haftaya bile razıyım iki tane de oğlum var onların bakımlarını dahi yapamıyorum ağrılarından ilk defa böyle bir şey yaşıyorum yorumun için teşekkürler 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canm aynı haftadayiz ve aynı durumdayız canm ben demisdim kendi Dr olmaz demisdi en az 38 olması lazım yoksa kuvezde kalır dedi
İnşallah 38. Bekletmez olmazsa acilden giriş yapacam kendimi hiç iyi hissetmiyorum 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya 37. Haftaya bile razıyım iki tane de oğlum var onların bakımlarını dahi yapamıyorum ağrılarından ilk defa böyle bir şey yaşıyorum yorumun için teşekkürler 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah 38. Bekletmez olmazsa acilden giriş yapacam kendimi hiç iyi hissetmiyorum 🥺
Doğrudur balım rica ederim ne demek 😘

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan mı olacaksın tekrar kuzum aynı haftalardayiz da

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ah kuzum ya bende 32 haftadayim bende artık dayanamıyorum ağrım olmuyor ama karnım çok kasılıyor geriliyor sepsert oluyor rahat edemiyorum hiç ya mahfediyor beni resmen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar