Artık doğurmak istiyorum diyenler ☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miraçınannesi tarafından oluşturulan Artık doğurmak istiyorum diyenler ☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,926 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Artık doğurmak istiyorum diyenler ☺️
Konbuyu başlatan Miraçınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim 3 unu de normal doğum yaptım ilk i biraz zordu şöyle zordu gun um geçmişti 3 gün sonra hastaneye gittim 2 cm acilmam vardı ama sancı kanama nişan yada su gelmedi yatiralim dediler bende kabul etmedim 4 gün boyunca kaçtım hep 4 üncü günün sonunda 4 cm olmuş riske atmayalım diye yatırdılar ertesi gün sabah 7 de suni sancı verdiler öğleden sonra 13.30 da ilk kizim doğdu bayağı zordu ama ikinci kiz da evde sancilandim o zaman araba falan yoktu tabi saat 4 de sancilandim 5 e anca Hastane de idik akşam 9 a çeyrek kala doğum yaptım kolay oldu ama bu sefer hem kendi sancimi cekmis oldum hastaneye gittiğimde 7 cm olmuştu acilmam oglumda da gece 3 de suyum geldi 4 e doğru anca hastanedeydik 5 de de oğlumu aldım kucagima bakalım bu paşa nasıl olcak baglatmaya gelince de doktorum sezaryen gerekmediği sürece yapmayacağını normal doğum olsa bile doğumdan sonra bağlayacağını söylemişti şimdi benim doktorun tayini çıkmış ne yazıkki çok iyiydi alalh var şimdi başka hastane başka doktor a aldım randevu bakalım bu doktor neler diyecek sağlıklı olsunlar da insallah sağ saglim alalım bebislerimizi
Amin amin çok sagolasin maşallah hepsini normal yapmissin ben birinde napcgmi bilemiyorum hayırlısı olsun ya ne diyim 🤗

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya bugün karnım aşırı aşağı indi sanki midem tekrar ortaya çıktı. Yarın da tam 40 oluyoruz. Sizce normal gelme ihtimali hala var mı ?

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin çok sagolasin maşallah hepsini normal yapmissin ben birinde napcgmi bilemiyorum hayırlısı olsun ya ne diyim 🤗
Benimde korkum sezeryan demesi bir sıkıntı olacak da sezeryan diyecek diye aklım cikiyo resmen doktorum demişti ucunu de normal dogurmussun maşallah bunu da normal dogurursun diye bakalım bu gitcem doktor ne diyecek sağlıklı olsunlar da insallah nasıl doğduğu pek de mühim değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar ya bugün karnım aşırı aşağı indi sanki midem tekrar ortaya çıktı. Yarın da tam 40 oluyoruz. Sizce normal gelme ihtimali hala var mı ?
Canım doktorun ne demişti doğum la alakalı sana

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 36. haftadayım temizlik yapıyorum halıları fln hep kaldırdım bugün başladım 😁😀beni doğum telaşı aldı
Kolay gelsin kuzum bende 33 haftaligim temizlik anca bitti 😂benimde haliydi koltuktu p erdeydi boya badana derken 1 ay da anca.bitirdik😀eşimle birlikte yaptık valla yoksa ne anacimdan nede kaynanadan fayda vardı ikiside gelmedi gelmesinler zaten ben iyi kötü yaptım ya şükür gerisi boş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar