Sorum var Artik dogurmak istiyorum 😟🥴

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Artik dogurmak istiyorum 😟🥴 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 683 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Artik dogurmak istiyorum 😟🥴
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar canlramim benim ben 39 +2 hamileyim karnim artik taş qibi sanki mideme baski ediyor hemde vaginama vaginam sanki yara olmuş gibi ağriyor ama ne sanci ne nişan birşey yok doktorum 17 doğum olmasa 18 gel dedi seni sancimi vururlarmi bilmiyorum artik bebeyimi kucama almak isdiyorum bana dua edin tez zamanda sancim olsun canlarim 😟🤗

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar canlramim benim ben 39 +2 hamileyim karnim artik taş qibi sanki mideme baski ediyor hemde vaginama vaginam sanki yara olmuş gibi ağriyor ama ne sanci ne nişan birşey yok doktorum 17 doğum olmasa 18 gel dedi seni sancimi vururlarmi bilmiyorum artik bebeyimi kucama almak isdiyorum bana dua edin tez zamanda sancim olsun canlarim 😟🤗
Elə mən yazacıydım canım o məhşur sözü doğmamısan hələ?🤣🤣 Allah köməyin olsun canım mənim sağ salamat al qucağına ayağında şiş yada varikoz yoxdusa nərdivan çıx düş bacardığın qədər. bəlkə açılış ola. xurma ye prob eləməmişəm ama hamı deyir guya işə yarıyır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim sağ Salim bir avazda kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağsalim kucagına almayı nasıp etsin hayırlısıyla biran önce canım 🤲

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Elə mən yazacıydım canım o məhşur sözü doğmamısan hələ?🤣🤣 Allah köməyin olsun canım mənim sağ salamat al qucağına ayağında şiş yada varikoz yoxdusa nərdivan çıx düş bacardığın qədər. bəlkə açılış ola. xurma ye prob eləməmişəm ama hamı deyir guya işə yarıyır
Ayaqlarim biri beke 10 kq ay baci 🤣🤣pompotadi bizde maroz var deset hecyere gedenmiremki 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağ Salim bir avazda kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
İnşallah canm 🥰

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
39+2de doğum yapmıştım🥰 rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayi nasip etsin inşallah 🤲❤️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sancimi geldi canm yoksa suyunmu
Kontrolüm vardı gittiğim gibi yatırdılar 🙄bi önceki gün suyum gelmisti gece bende haftasonu diye gitmedim nasılsa yarın kontrolum var dedim ama doktor iyikide gelmişsin dedi yoksa bebeğin hayatını tehlikeye atacaktin kızdı bana böyle bi riski nasıl göze alırsın dedi🙄ilk bebeğini kaybetmiştim ondan böyle kızdı

Hayır hiç sancım olmadı Suni sancı verdiler sabahtan akşama kadar ama hiç açılma olmadı bebeğin kalp atışları yavaşladı baya o yüzden hemen sezeryana alındım canım

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kontrolüm vardı gittiğim gibi yatırdılar 🙄bi önceki gün suyum gelmisti gece bende haftasonu diye gitmedim nasılsa yarın kontrolum var dedim ama doktor iyikide gelmişsin dedi yoksa bebeğin hayatını tehlikeye atacaktin kızdı bana böyle bi riski nasıl göze alırsın dedi🙄ilk bebeğini kaybetmiştim ondan böyle kızdı

Hayır hiç sancım olmadı Suni sancı verdiler sabahtan akşama kadar ama hiç açılma olmadı bebeğin kalp atışları yavaşladı baya o yüzden hemen sezeryana alındım canım
Banada öyle soyledi canm 17 doğmasam 18 doğum yapacaqlarmiş 😟bir tarfadan bebek isdiyorum bir tarafdan korkuyorum 🤭köbeyim taşkibi 😩

Tüm sayfalar yüklendi.