Sorum var Artik dogurmak istiyorum 😟🥴

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Artik dogurmak istiyorum 😟🥴 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 701 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Artik dogurmak istiyorum 😟🥴
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar canlramim benim ben 39 +2 hamileyim karnim artik taş qibi sanki mideme baski ediyor hemde vaginama vaginam sanki yara olmuş gibi ağriyor ama ne sanci ne nişan birşey yok doktorum 17 doğum olmasa 18 gel dedi seni sancimi vururlarmi bilmiyorum artik bebeyimi kucama almak isdiyorum bana dua edin tez zamanda sancim olsun canlarim 😟🤗
Cann neyniyəsən axırda səbr tükənir mən hələ 32 həftədi səbrsiz kimiyəm sən daha bətər olarsan inşallah sağ salamat olsun sonra sıra bizde🙏🙏🙏♥️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kizlar canlramim benim ben 39 +2 hamileyim karnim artik taş qibi sanki mideme baski ediyor hemde vaginama vaginam sanki yara olmuş gibi ağriyor ama ne sanci ne nişan birşey yok doktorum 17 doğum olmasa 18 gel dedi seni sancimi vururlarmi bilmiyorum artik bebeyimi kucama almak isdiyorum bana dua edin tez zamanda sancim olsun canlarim 😟🤗
Allah'ım sağ salim.Kucagina almayı Nasip Etsin inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.