Sorum var Artik dogurmak istiyorum 😟🥴

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Artik dogurmak istiyorum 😟🥴 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 705 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Artik dogurmak istiyorum 😟🥴
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar canlramim benim ben 39 +2 hamileyim karnim artik taş qibi sanki mideme baski ediyor hemde vaginama vaginam sanki yara olmuş gibi ağriyor ama ne sanci ne nişan birşey yok doktorum 17 doğum olmasa 18 gel dedi seni sancimi vururlarmi bilmiyorum artik bebeyimi kucama almak isdiyorum bana dua edin tez zamanda sancim olsun canlarim 😟🤗
Bol bol hurma ananas ye sancın olur inşallah kendiliğinden gelmek ister minik insan son aylarda çok sıkılıyor zorlanıyor artık benim kızım gelmiyordu daha 41 haftataya yeni girmiştim abim geldi arabayla aldı beni halamlara gittik sarsıldım biraz sabaha doğuma girdim 🤣🤣🤣 meğer sarsılmaya ihtiyacı varmış hanımefendinin

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar canlramim benim ben 39 +2 hamileyim karnim artik taş qibi sanki mideme baski ediyor hemde vaginama vaginam sanki yara olmuş gibi ağriyor ama ne sanci ne nişan birşey yok doktorum 17 doğum olmasa 18 gel dedi seni sancimi vururlarmi bilmiyorum artik bebeyimi kucama almak isdiyorum bana dua edin tez zamanda sancim olsun canlarim 😟🤗
5 gün vaxtın var gözlə süni sancı deyəndə iynə vururlar oda açlış verir ilk doğumunmu?

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ayaqlarim biri beke 10 kq ay baci 🤣🤣pompotadi bizde maroz var deset hecyere gedenmiremki 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canm 🥰
Padyezdə yeri deyirdim ama ayağların çox şişdisə çoxda yorma özünü dahada şişər birden ayağının altına balınc qoy yüksəkdə saxla. Bidə varikoznaya çulki deyirlər damar corabı onnan al geyin doğuşdada həkimlər tələb eliyirki geyinməlisən. Yüzdə bir balnisa istəmir mənim getdiyim balnisalarda hamıya geyindirillər heç bir ziyanı yoxdu əksinə xeyiri var

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Padyezdə yeri deyirdim ama ayağların çox şişdisə çoxda yorma özünü dahada şişər birden ayağının altına balınc qoy yüksəkdə saxla. Bidə varikoznaya çulki deyirlər damar corabı onnan al geyin doğuşdada həkimlər tələb eliyirki geyinməlisən. Yüzdə bir balnisa istəmir mənim getdiyim balnisalarda hamıya geyindirillər heç bir ziyanı yoxdu əksinə xeyiri var
Alaram yaxsi ay baci almadiğim şey yoxdu herşey yiğmişam sumakyi

Tüm sayfalar yüklendi.