Sorum var Artık doğurmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gece gözlüm tarafından oluşturulan Artık doğurmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,206 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Artık doğurmak istiyorum
Konbuyu başlatan Gece gözlüm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gece gözlüm

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar uygulamaya göre 15 gün var doğumuma doğumumun bslaamasi için ne yapmam lazm artk kızımı kucagima almak istiyorum
Deli qiz napa bilirki bende artik dogurmak istiyorum 18 gün var banda bende bir oğlumu qucama ala bilsem 🤭🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol yürüyüş yap sguat yap sıcak duş al hurma tüket rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
Benim ablamda hurma bol bol ye diyor neden canim kolaylasiyor doğum oyleymiş

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Deli qiz napa bilirki bende artik dogurmak istiyorum 18 gün var banda bende bir oğlumu qucama ala bilsem 🤭🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ablamda hurma bol bol ye diyor neden canim kolaylasiyor doğum oyleymiş
Evet canım doğumu kolaylaştıracak ve hızlandıracak etkiye sahip 37 haftadan sonra günde 7 tane filan yerdim ben

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bol bol yürüyüs yap merdiven in cık hurma yiyebilirsin sağlıkla kucagına alırsın inşallah❤️💚🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Arkadaşlar uygulamaya göre 15 gün var doğumuma doğumumun bslaamasi için ne yapmam lazm artk kızımı kucagima almak istiyorum
Böyle diyenler doğurdum diye peşinden post açıyor 😂 darısı sana inşallah 😂❤️ bol yürü hareket ye hurma mevsimin açılma yapar derler hurma ye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar