Aselin annesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Belinay Annesi tarafından oluşturulan Aselin annesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 619 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Aselin annesi
Konbuyu başlatan Belinay Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merabalar ben aselin annesi adlı kullaniciyim hesabıma el konuldu çıkış yapılmış ve giriş yapamadim için yeni hesap açtım tabiki kızımın adı değişti artık Asel deil Belinay katicaz kararımız kesin sağlıkla dogsunda takip ederseniz sevinirim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merabalar ben aselin annesi adlı kullaniciyim hesabıma el konuldu çıkış yapılmış ve giriş yapamadim için yeni hesap açtım tabiki kızımın adı değişti artık Asel deil Belinay katicaz kararımız kesin sağlıkla dogsunda takip ederseniz sevinirim
Sende benim gibi isim konusunda kararsizsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kuzum kızınin adına da iyi karar vermişiniz kuzum hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biz karar verdik cmm darısı sana olsun kesin Belinay yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz karar verdik cmm darısı sana olsun kesin
Merhaba kuzum kızınin adına da iyi karar vermişiniz kuzum hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah
Evt cnm zor oldu ama sonunda saolasin kuzum cümlemizin evlatları sağlıklı şekilde doğsun inşallah 🤲🤲🤗🤗🧿🐣🎈💋

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Biz karar verdik cmm darısı sana olsun kesin Belinay yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz karar verdik cmm darısı sana olsun kesin

Evt cnm zor oldu ama sonunda saolasin kuzum cümlemizin evlatları sağlıklı şekilde doğsun inşallah 🤲🤲🤗🤗🧿🐣🎈💋
Amin kuzum 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar