Aserdim ama yiyemedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Aserdim ama yiyemedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,357 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aserdim ama yiyemedim
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım bakayım bulursam link atarım ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım cidden her yere baktım yok 🙄 tek bulabildiğim taze incir reçeli oldu kurusundan falan yesen hiç yoktan iyidir yada reçeli de bi nebze bastırır belki 🙄
Benim yaş incir canım çekiyor ya malesef de hiç bi yerde yok Allah razı olsun sende baktin teşekkür ederim 🥰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim yaş incir canım çekiyor ya malesef de hiç bi yerde yok Allah razı olsun sende baktin teşekkür ederim 🥰
Rica ederim canım bi işe yaramadı ama cidden dondurulmuş bile yok şaşırdım herşey bulunuyor normalde ya, ağustos gibi çıkıyormuş çok var daha

Avcunu yala derler bizim burda ama manav sipariş veriyo bende aşermiştim sagolsun manav getirtti
Aynen canım hamileler için herşeyi bulunduran manavlar oluyor olmasa da getiriyorlar biraz pahalı oluyor ama az da olsa alıp yemiş oluyorsun en azından. Ben önceki gebeliğimde kışın ortasında karpuz bulmuştum öyle manavdan kavundan küçük karpuza baya para verdim tadı falan da yoktu ama yedim en azından 😂

M

Mercan

Guest
Bizim burada canin bir şey çekerse ve onu yiyemediysen ağzına onun yerine bir şey ye derler.mesela elma çekse bulamazsan bir ekmek parçasını alıp elma niyatine deyip ağzına alan lazım . Meyveyi bulamazsan meyve suyunu bir yudum onun yerine içersin vs

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ilk aylarım bi tane meyveyi çok aserdim çok canım istedi şu an hala olmadi o meyve söylemek istemiyorum canınız çekmesin sizinde rüyalarıma kadar girdi ama hala yok o meyve bebeğe bisey olur mu acaba
🤩incir yeni olmaya başladı 2-3 haftaya bulursunuz eşiniz bi sebze hali varsa sordursun benim eşim rica minnet buldurmuştu

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Ilk aylarım bi tane meyveyi çok aserdim çok canım istedi şu an hala olmadi o meyve söylemek istemiyorum canınız çekmesin sizinde rüyalarıma kadar girdi ama hala yok o meyve bebeğe bisey olur mu acaba
Hayır hiç bir şey olmaz . Malesef hamileyken herkes her istediğini bulamıyor bende istedim bir meyve bulamadım ama bebekte bir şey yok çok şükür

🤩incir yeni olmaya başladı 2-3 haftaya bulursunuz eşiniz bi sebze hali varsa sordursun benim eşim rica minnet buldurmuştu
İncir olacağını sanmıyorum incirin kurusu da var başka meyvedir o yaz meyveleri çok var

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Hayır hiç bir şey olmaz . Malesef hamileyken herkes her istediğini bulamıyor bende istedim bir meyve bulamadım ama bebekte bir şey yok çok şükür

İncir olacağını sanmıyorum incirin kurusu da var başka meyvedir o yaz meyveleri çok var
İncir yaz meyvesi dalında gördüm olduğunu sadece içinin olgunlaşması gerekir neden başka meyve olsun ki

incir yaz meyvesi neden olmasın ki çok olgunlaşmış olmasa da bi kaç haftaya olur ayrıca netten baktım çiçek sepetinde var bi bakın isterseniz

Ekli dosyalar

• 5C1DBD17-AB05-4EF4-82D8-3E166C9B80CF.png
    5C1DBD17-AB05-4EF4-82D8-3E166C9B80CF.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 67

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
İncir yaz meyvesi dalında gördüm olduğunu sadece içinin olgunlaşması gerekir neden başka meyve olsun ki

incir yaz meyvesi neden olmasın ki çok olgunlaşmış olmasa da bi kaç haftaya olur ayrıca netten baktım çiçek sepetinde var bi bakın isterseniz
Hangi meyveyi istediğini yazmamış tek yaz meyvesi incir mi var ? İsterse incirin kurusunu da alır takmışsın incir. Ben incir yaz meyvesi değil de demedim uydurma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar