Aşı 12 yaşa düştü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Aşı 12 yaşa düştü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,002 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı 12 yaşa düştü
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çocuklarına aşı yaptırmayı düşünen varmı
Duymadım canım düştü mü o kadar 🙄 benim büyük daha 9 bile değil o kapsama girmiyoruz henüz. Aşı şart koşuluyor artık aşı olmayanlar bugün itibariyle son 48 saat içinde negatif pcr testi yoksa toplu taşımalara, okul, AVM, sinema vs hiçbir yere girip çıkamayacak. Hele bi doğum yapayım ben olayım da o zamana aşı yaşı biraz daha düşerse duruma göre bakarız çocuklar söz konusu olunca daha bi tedirgin oluyor insan

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Duymadım canım düştü mü o kadar 🙄 benim büyük daha 9 bile değil o kapsama girmiyoruz henüz. Aşı şart koşuluyor artık aşı olmayanlar bugün itibariyle son 48 saat içinde negatif pcr testi yoksa toplu taşımalara, okul, AVM, sinema vs hiçbir yere girip çıkamayacak. Hele bi doğum yapayım ben olayım da o zamana aşı yaşı biraz daha düşerse duruma göre bakarız çocuklar söz konusu olunca daha bi tedirgin oluyor insan
Son 48 saat mi yasaklar kesinleşti mi canım

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızım 14 yaşında doğumdan sonra bende aşılarımı oldum ama korkuyorum açıkladı.

Canım bana sağlık ocağındaki ebe bebeğim küçük diye aşıyı yaptirma dedi çünkü anne sütünden başka bisey vermiyorum diye

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Son 48 saat mi yasaklar kesinleşti mi canım
Dün gördüm bende canım geçerli olan iller yazıyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim kızım 14 yaşında doğumdan sonra bende aşılarımı oldum ama korkuyorum açıkladı.
Canım şaştık kaldık valla bilmiyorum ki mecbur olacak sonunda herkes
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bana sağlık ocağındaki ebe bebeğim küçük diye aşıyı yaptirma dedi çünkü anne sütünden başka bisey vermiyorum diye
Herkes başka birşey diyor canım ya bende bilmiyorum kimi Dr ebe gebelikte bile kesinlikle olunmalı diyor kimi emzirme döneminde bile ilk 3 ay olmayın kesinlikle diyor her kafadan bir ses çıkıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar