Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,139 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Esinecrin

Kayıtlı Üye
rank
Kaç tane oluyor kuzm bir de alerji yaptı mı ya asidan degil de alerji yapar diye korkuyoem
Hiç yapmadı çok şükür. Menenjit aşısı çok önemli. Özel hastanede Dr. Yapıyor. O her türlü bilgiyi verir. Önce muayene ediyor. Sağlıklıyım menenjit A 1 doz ve 1 ay sonra 2 yi vuruyor. Yaş sınırı var ama onu özellikli soruyor. Sonra isteğe bağlı. Menenjit B var onu sırayla vuruluyor. Ben ikisininde vurdurttum. Sorun hiç ol.adi. sadece bunlar özel ve ücretli aşılar.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hiç yapmadı çok şükür. Menenjit aşısı çok önemli. Özel hastanede Dr. Yapıyor. O her türlü bilgiyi verir. Önce muayene ediyor. Sağlıklıyım menenjit A 1 doz ve 1 ay sonra 2 yi vuruyor. Yaş sınırı var ama onu özellikli soruyor. Sonra isteğe bağlı. Menenjit B var onu sırayla vuruluyor. Ben ikisininde vurdurttum. Sorun hiç ol.adi. sadece bunlar özel ve ücretli aşılar.
Ücretini önemli değil baksana sürekli bir hastalık çıkıyor dünya her geçen gün kirleniyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben yaptırmadįn.
@Canan_ canım bende kararsızım bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence kesinlikle yaptır. Ben ilk kızımda yaptirmadim ve kızım rotavirüsü kaptı. Hayatım karardı. 7.8 gün hastanede yattık. Mahvolduk, kızım ayrı Mahvoldu.
@Esinecrin Çok geçmiş olsun canım doğru diyorsun çocukların sağlığından daha önemli değil sonuçta

Bende kararsızım ama ishal olursa daha büyük sıkıntı bebeklerde birde menejit aşısı yaptiran var mı?
@Zeynoo Oda mı ayrı yapılıyor canım o kadar unutmuşum ki herşeyi sanki ilk çocuğum 🤦🏻‍♀️

@Esinecrin Ne zamana kadar yapılıyor canım?

Kesinlikle yaptır canım ben oğlumda yaptıramadım ama kızımda mutlaka yaptıracağım kısmetse bir arkadaş vardı oğlu kaç gün hastanede yattı bundan dolayı Allah korusun 🤲🤲
@Nur123 Bende yaptırma taraftarıyım canım da eşim çok söyleniyor sürekli yeni birşey çıkarıyorsun gerekli olsa onu da yaparlardı vs vs diye

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.