Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,183 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım daha var hastane kontrolüne ama gidince yaptırırsam haber veririm. Rotavirüs aşısını da yarın yaptıracağım işte . Aynen kuzum ya evden çıkarmaya korkuyoruz artık çocukları. Birde benim okula giden var Dr geçen yine bir salgın var çocuklar da okula giden 2 3 metreden fazla yaklaşmasın bebeğe dedi aynı evin içinde mümkün olmuyor ki
O zaman sen yaptır kardeslerimden hatirliyorm okullar açılır bizim ev gripten ishalden kirilirdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım asi olsada rotavirüse yakalanabılıyor bebekler bence yaptırma gerekli bi asi olsaydı devlet ucret siz yaptırtırdı zaten dıger asılar gibi ben özele goturdum ordaki doktor maddi imkanın varsa yaptır yoksa gerekli bi asi degil dedi 1 dozu 300 2 doz 600 kusurlerde yinede sen bilirsin
Kuzum aile hekimindeki hemşire siz alın biz yapalım dedi eczaneciler getiriyormus aşıyı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım asi olsada rotavirüse yakalanabılıyor bebekler bence yaptırma gerekli bi asi olsaydı devlet ucret siz yaptırtırdı zaten dıger asılar gibi ben özele goturdum ordaki doktor maddi imkanın varsa yaptır yoksa gerekli bi asi degil dedi 1 dozu 300 2 doz 600 kusurlerde yinede sen bilirsin
Aynen kuzum sende doğru diyorsun. Bana ebe kesinlikle yaptır dedi. Eczaneye sordum 2 farklı aşı varmış rota tek 253 tek doz fiyatı 1 ay arayla 3 doz olarak yapılıyormuş. Birde rota rix varmış oda tek dozu 300 küsur lira 2 doz olarak yapılıyormuş

O zaman sen yaptır kardeslerimden hatirliyorm okullar açılır bizim ev gripten ishalden kirilirdi

Kuzum aile hekimindeki hemşire siz alın biz yapalım dedi eczaneciler getiriyormus aşıyı
@Zeynoo Orası da ayrı canım aman yaptırayım ben en iyisi. Nerelere nelere gidiyor o paralar çocuğa da gitsin hasta olmasından iyi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bunu söyleyen hangi doktor canım merak ettim benim arkadaşımın oğlu yakalandı ve çok ağır geçirdi kaç gün hastanede kaldılar aşı olduktan sonra biraz daha hafif geçiriyorlar ki şimdiki bebeklerin bağışıklığı çok düşük
Asi olsada gecırıyor zaman 1 doz degil ayrıca 3 4 doz olması lazım tam koruma İcin
Aynen kuzum sende doğru diyorsun. Bana ebe kesinlikle yaptır dedi. Eczaneye sordum 2 farklı aşı varmış rota tek 253 tek doz fiyatı 1 ay arayla 3 doz olarak yapılıyormuş. Birde rota rix varmış oda tek dozu 300 küsur lira 2 doz olarak yapılıyormuş
Ben ikisinede yaptırmadım cok sukur bırsey olmadı asi olunca yakalanmayacak diye bırsey yok o bebegın basıklıgı ile alakalı nasıl asi olunca kimi bebek ateslenıyor kimisinde bırsey olmuyor aynı oyle ozelde ki doktor da sırf para almak İcin bile yaptır kesinlikle diye bilirdi ama maddi imkanın varsa yaptır yoksa yaptırmaya bilirsin deyince hıc yaptırmadım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ismini bilmiyorum ama kizimdayken ne var ne yok hepsini yaptirmistim canım ❤
@Gizemrüya Anladım canım bana kalsa ben hepsini yaptırırım da eşim çok söyleniyor işte. Son karar yine benim tabi olacak dedim mi sıkıyorsa almasın 😂😂

Ben ikisinede yaptırmadım cok sukur bırsey olmadı asi olunca yakalanmayacak diye bırsey yok o bebegın basıklıgı ile alakalı nasıl asi olunca kimi bebek ateslenıyor kimisinde bırsey olmuyor aynı oyle ozelde ki doktor da sırf para almak İcin bile yaptır kesinlikle diye bilirdi ama maddi imkanın varsa yaptır yoksa yaptırmaya bilirsin deyince hıc yaptırmadım
@Sümeyyem♥️ Oda doğru aslında kesinlikle yaptır dese mecbur yaptırırdın

Benm korkum emeklerken felan mikrop kapar doye
@Zeynoo Diğer ikisinde yaptırmadım birşey de olmadı çok şükür ama bunda ebe kesinlikle yaptır vs deyince insan şaşırıyor ne yapacağını

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
@Gizemrüya Anladım canım bana kalsa ben hepsini yaptırırım da eşim çok söyleniyor işte. Son karar yine benim tabi olacak dedim mi sıkıyorsa almasın 😂😂

@Zeynoo Diğer ikisinde yaptırmadım birşey de olmadı çok şükür ama bunda ebe kesinlikle yaptır vs deyince insan şaşırıyor ne yapacağını
Aynen yaptırman lazım kesinlikle önemli falan dese yaptırırdım diyorum ya canım onemli bi asi olsa devlet ucret siz yaptırır zaten

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Nasil şaşırmasn her gün bişey cikiyor

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Demi yuru be mervem kim tutar seni😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar