Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,175 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırmadım, çok şükür hiç bir sorun yaşamadık
@Mervee Anladım canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu aşı ne oluyor kızlar ben ilk kez duyuyorum
@Esma nur ktbs Bebeklerde ishal canım aşı daha hafif atlatmasına yardımcı oluyor. Tabi her bebek geçirecek diye birşey yok

Aynen tam bi koruyuculugu da yok asının o kadar para verecek tek doza ayrı 2lı doza ayrı ayrı

İshal asısı canım rota vırus asi olunca o hastagı hafıf gecırsın diye yapılıyor
@Sümeyyem♥️ Doğru diyorsun canım

Bence imkan olduğu sürece kesinlikle yaptırılması gerekiyor kuzum

Yaptırdım ben hepsini canım
@Alparslan💙 Eşim geldi bugün canım yaptıracağım bugün. Cidden pahalı ama canım böylesine riskli bir hastalık için devletin karşılaması gerekiyor bence yine. Hadi imkanı olan yaptırır da herkesin o imkanı olmuyor. Para yüzünden bir bebeğin onu yaşamak zorunda kalması çok kötü

Ben korona tek oldum ikisinide bunu bilmiyorum ama
@Gökçe Gökçek 🤰 Sana değil canım bebeğe yapılıyor bu

Son düzenleme:

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben yaptırmadįn.
Kızlar merhaba sizce rotavirüs aşısı yaptırmalı mıyım bebeğe? Sizler yaptırdınız mı? Kafam çok karışık karar veremedim 🤔
Bence yaptır canım sonrası daha ağır geçiriyor hiçbir zararı yok aşısının ama hastalık mutlaka ister istemez geçirecek en azından hafif geçirir ben kızımda ayını geçirdiğim için yaptıramadım 2 gün serumla hastanede geçirdik sonrasında da ilaçlar kötü yani tabi tercih senin canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bence yaptır canım sonrası daha ağır geçiriyor hiçbir zararı yok aşısının ama hastalık mutlaka ister istemez geçirecek en azından hafif geçirir ben kızımda ayını geçirdiğim için yaptıramadım 2 gün serumla hastanede geçirdik sonrasında da ilaçlar kötü yani tabi tercih senin canım
Geçmiş olsun canım aynen tedbir almakta fayda var birazdan gidip yaptıracağım

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba sizce rotavirüs aşısı yaptırmalı mıyım bebeğe? Sizler yaptırdınız mı? Kafam çok karışık karar veremedim 🤔
Canim ogluma 2 aylikken 1 dozu yaptik eczaneden aldik biz agzindan veriliyor zaten o sekilde rota asisi olmus oldu bu ayda 2 dozunu alip yapicaz . Yesil kaka yapiyordu cok korktum hemen 2 aylik kontrolunde yaptirsik . Drler rota ce menenjite onem veriyor yaptirilmasi konusunda

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Maddi imkanlar doğrultusunda kesinlikle yapılması gerekiyor oğlum 10 gündür hasta ishal yüksek ateş boğaz enfeksiyonu altıncı hastalığa yakalanmış Dr ilk sordupu sorulardan biri rota aşısı var mı oldu salgın varmış şuan çocuklara dikkat etmek gerekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.