Aşı 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Aşı 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,927 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı 🙄
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Selamün Aleyküm kızlar ben 19 hafta 5 günlük hamileyim sağlık ocağında yapılan aşı kaçıncı haftada acaba
Canım beni de aradılar ama ben 23 haftalıkta yaptırabildim aradılar ama gittiğimde bilgi verdiler bencede sen kendin bi git söyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum canm özel bizde yapmıyoruz dedi
Mecbur sağlık ocakları yapmak zorunda benim 3 hafta geçti ben yaptıramadım memleketteyim diye sorun yok gel yapalım dedi doğuma kadar 2 dozu yaparız sıkıntı yok dedi. Bence sen şikayet et

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum canm özel bizde yapmıyoruz dedi
Mecbur sağlık ocakları yapmak zorunda benim 3 hafta geçti ben yaptıramadım memleketteyim diye sorun yok gel yapalım dedi doğuma kadar 2 dozu yaparız sıkıntı yok dedi. Bence sen şikayet et
Sağlık ocağım çok uzak çıkamıyorum bir türlü eşim saolsun götürmüyor yürümem lazım mide bulantısı yüzünden çıkamıyorum arıyorum haftam geçti yaparmisiniz diye bir türlü ulaşamıyorum hani dedim en azından akşam özelde yaptırirdim esimin iş çıkışı diye
Canım mecbur yapmak zorunda sağlık ocağı sen kafanı yorma güni geçmek ne demek ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar