Aşı 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Aşı 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,924 kez görüntülenmiş, 97 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı 🙄
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Mecbur sağlık ocakları yapmak zorunda benim 3 hafta geçti ben yaptıramadım memleketteyim diye sorun yok gel yapalım dedi doğuma kadar 2 dozu yaparız sıkıntı yok dedi. Bence sen şikayet et

Canım mecbur yapmak zorunda sağlık ocağı sen kafanı yorma güni geçmek ne demek ya
Hani dedim parası önemli değil özel de yaptiriyim çok önemliymiş arkadaşlar öyle dedi özelde kabuletmedi nedense

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bugün napim mecburen yvas yavaş olsada yürüyerek gidicem gittigimde demesinler bari telefonda söyledik boşuna neden geldin diye çok uzak çünkü
Eğer öyle derlerse hangi ildeysen ara oranın merkez aile hekimi merkezini bak söyle de böyle böyle diyorlar cingar çıkar. Ben memlekete geldim gidemedim yaptırmaya ailem köyde diye. Sonra gittim merkeze dediler kime misafirsen orada yaptıracan. Oraya gittim elimizde yok 1 hafta bekle dediler aradım merkez aile sağlığını verdim veriştirdim buyurun gelin burada yapalım dediler gittim mecbur yaptılar ne demek günü geçmiş biraz sesin çıkacak böyle şeylerde

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Eğer öyle derlerse hangi ildeysen ara oranın merkez aile hekimi merkezini bak söyle de böyle böyle diyorlar cingar çıkar. Ben memlekete geldim gidemedim yaptırmaya ailem köyde diye. Sonra gittim merkeze dediler kime misafirsen orada yaptıracan. Oraya gittim elimizde yok 1 hafta bekle dediler aradım merkez aile sağlığını verdim veriştirdim buyurun gelin burada yapalım dediler gittim mecbur yaptılar ne demek günü geçmiş biraz sesin çıkacak böyle şeylerde
Keşke aynı semtte olaysik masallah ben bile yapardım bugün gidicem dediğin gbi yapicam olucam inşallah

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Hani dedim parası önemli değil özel de yaptiriyim çok önemliymiş arkadaşlar öyle dedi özelde kabuletmedi nedense
Hayır özellere aşı göndermiyor zaten sağlık bakanlığı. Sen hamilesin ve mecbur yapmak zorundalar bu keyfi bişey değil canım valla rezillik çıkar yeri gelirse bazıları ondan anlıyor benim de yapmaya niyetleri yoktu baktılar ki dişliyim kestiler seslerini hepsi değil şimdi laf edecek arkadaşlar olur bana ama Çoğu umursamıyor gelseydi banane diyip geçiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keşke aynı semtte olaysik masallah ben bile yapardım bugün gidicem dediğin gbi yapicam olucam inşallah
Valla bazen insanları işte çığırından çıkarıyorlar görevlerini düzgün yapmıyolar benim ebem neden bana o zaman orda yapamazlarsa memleket dönüşğ gel yapayım dedi demek ki yapılıyor

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Hayır özellere aşı göndermiyor zaten sağlık bakanlığı. Sen hamilesin ve mecbur yapmak zorundalar bu keyfi bişey değil canım valla rezillik çıkar yeri gelirse bazıları ondan anlıyor benim de yapmaya niyetleri yoktu baktılar ki dişliyim kestiler seslerini hepsi değil şimdi laf edecek arkadaşlar olur bana ama Çoğu umursamıyor gelseydi banane diyip geçiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bazen insanları işte çığırından çıkarıyorlar görevlerini düzgün yapmıyolar benim ebem neden bana o zaman orda yapamazlarsa memleket dönüşğ gel yapayım dedi demek ki yapılıyor
Demek ki zaten ilgisiz bir sağlık ocağı bende bugün veririm cevaplarını

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar