Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,424 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevilll

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar korona aşısı oldum bionteck 2 saat oldu hafif kolumda ağrı ağırlık var uyardı hemşire ama Bi kaç gün halsizlik ateş olur korona belirtisi görebilirsin geçmezse 3 gün sonra gel dedi tedirgin oldum ama yaptırdım artık Rabbim ne verirse hayırlısını versin 🤲

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar korona aşısı oldum bionteck 2 saat oldu hafif kolumda ağrı ağırlık var uyardı hemşire ama Bi kaç gün halsizlik ateş olur korona belirtisi görebilirsin geçmezse 3 gün sonra gel dedi tedirgin oldum ama yaptırdım artık Rabbim ne verirse hayırlısını versin 🤲
Bende ilk doz biontech oldum hiç agrı olmadı sadece kolum agrıdı geçti ama hemşire öyle şeyler demedi bana niye öyle dedi ki hemşiren

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk doz biontech oldum hiç agrı olmadı sadece kolum agrıdı geçti ama hemşire öyle şeyler demedi bana niye öyle dedi ki hemşiren
Valla bende bilmiyorum ki canım olduktan sonra dedi hatta parol içebilirsiniz dedi içinde canlı virüs var olabilir dedi geçmezse 3 gün sonra gelin dedi baş ağrısı da var sanki hafifden de bilmiyorum ki inş korona olmam ya aşıdan sonra

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde olduqnda aynısı söyledin yan etki olarak diş etleri şişmiş yara olmuştu 15 qün qecmedi. İnsaAllah siz olumszlukla karsilasmazsnz 🤲

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde olduqnda aynısı söyledin yan etki olarak diş etleri şişmiş yara olmuştu 15 qün qecmedi. İnsaAllah siz olumszlukla karsilasmazsnz 🤲
Ayyy inşallah ya doğuma 20 25 gün kaldı valla zaten artık dayanacak gücüm yok bi de korona olursam aşıdan mahvolurum 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tövbe yarabbim ilkkez duydym
Eşimde çünkü, bionteck oldu ilk doz 2 gün sonra fenalaştı gittik acile test aldılar ciğerlerine bile inmişti korona olmuşsun dedi dr aşıdan dolayı olmuştu çok çektik hatta bende geçirdim o zaman şimdi tekrar olmayı göze alamıyorum ya 😭

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy inşallah ya doğuma 20 25 gün kaldı valla zaten artık dayanacak gücüm yok bi de korona olursam aşıdan mahvolurum 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşimde çünkü, bionteck oldu ilk doz 2 gün sonra fenalaştı gittik acile test aldılar ciğerlerine bile inmişti korona olmuşsun dedi dr aşıdan dolayı olmuştu çok çektik hatta bende geçirdim o zaman şimdi tekrar olmayı göze alamıyorum ya 😭
Keşke olmasaydınz nye oldunuzki surda doquma ne kalms snra olurdun ne qüzel rabbim korktuqun kapıya uqratmasn insaAllah. Esinizede çok qecmis olsn. Benimde 26 qunum kaldı doqumdan sonrasına bakcam

Tüm sayfalar yüklendi.