Aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,432 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşı
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevilll

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay ağzın bal yesin inş psikolojiktir eşim yaptırdı korona oldu Ya korkuyorum o yüzden soracam dr bakalım hatta belki doğum günüme bile denk gelebilir çünkü
Sen konuş ona göre hareket edersin canım en iyisini zaten takip eden doktor bilir korona olsan bile hafif atlatırsın aşı olmayan o kadar anne bebek ölümü duydum ki Allah hepimizi korusun

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar korona aşısı oldum bionteck 2 saat oldu hafif kolumda ağrı ağırlık var uyardı hemşire ama Bi kaç gün halsizlik ateş olur korona belirtisi görebilirsin geçmezse 3 gün sonra gel dedi tedirgin oldum ama yaptırdım artık Rabbim ne verirse hayırlısını versin 🤲
Merhabalar bende 1 saat oldu olalı 2.ci dozumu oldum . Ilkinde birazcık kol agrisi olmustu başka birsey olmadi şükür.ins bunda da öyle olur. Hemşire hic bu sekilde bir uyarı yapmadi. Şifa olsun inş bir sıkıntı yaşamayız

Tüm sayfalar yüklendi.