Aşılama 11.günüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Ayşe nazlı tarafından oluşturulan Aşılama 11.günüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 622 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Aşılama 11.günüm
Konbuyu başlatan Ayşe nazlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Abla testte çizgi çıktı iğnenin etkisidir diye fazla kaptırmak istemedim kendimi bugün kan testi versem çıkar mı ama hiç bişey hissetmiyorum 🙁
Canım belirti herkeste olmayabiliyo hemde daha çok yeni normal olanlarda bile 4 haftadan sonra belirti oluyo bı kaç gün daha beklesen 15 güne tamamlasanda öyle kan testi versen daha iyi olur net bı sonuç alırsın ozaman

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar aşılmanın 11. Günündeyim 3 gün önce test yaptım ama hamilelik belirtisi olarak bilet hissetmiyorum normal mi ya da belirti olması gerekirmiydi🙁
Çncelikle canım her gebelikte belirtili hemen olacak diye bir şey yok test yaptıysan ve sonuç pozitif ise 4. Haftadan sonra genel olarak başlar şahsen bende belirtilerin ilk oğlunda 6. Haftada başladı kızımda ise 4 . Haftada başladı değişiyor yani .

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Daha erken belirtiler için rabbim gönlüne göre versin insallah

Ayşe nazlı

Kayıtlı Üye
rank
Daha erken belirtiler için rabbim gönlüne göre versin insallah
Amin abla amin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çncelikle canım her gebelikte belirtili hemen olacak diye bir şey yok test yaptıysan ve sonuç pozitif ise 4. Haftadan sonra genel olarak başlar şahsen bende belirtilerin ilk oğlunda 6. Haftada başladı kızımda ise 4 . Haftada başladı değişiyor yani .

Amin abla amin
Kan testi verdim abla bakalım inşallah iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar