Aşılamadan adetime 5 gün var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Ayşe nazlı tarafından oluşturulan Aşılamadan adetime 5 gün var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 624 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Aşılamadan adetime 5 gün var
Konbuyu başlatan Ayşe nazlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayşe nazlı

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar aşılama oldum ben ayın 28 inde adetime 5 gün var mide bulantısı adet olucakmışım gibi kaşık ağrısı var 11.günümde kan testinde 1.20 çıkmıştı sonucum acaba böyle belirtilerle hamile kalan varmı yada sonucu böyle olup yükselen varmı yarın kan testi vermeyi düşünüyorum 😥😥😥

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar aşılama oldum ben ayın 28 inde adetime 5 gün var mide bulantısı adet olucakmışım gibi kaşık ağrısı var 11.günümde kan testinde 1.20 çıkmıştı sonucum acaba böyle belirtilerle hamile kalan varmı yada sonucu böyle olup yükselen varmı yarın kan testi vermeyi düşünüyorum 😥😥😥
Regl geçmesini bekle derim canım bu belirtiler gebelikte olabilir adette olabilir gebelik ve adet belirtileri aynı çünkü . Mide bunaltısı stres kaynaklı da olabilir. Ama yinede sen bilirsin tabi . Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım beklemen lazım biraz daha regl belirtiside olabilir

Ayşe nazlı

Kayıtlı Üye
rank
Regl geçmesini bekle derim canım bu belirtiler gebelikte olabilir adette olabilir gebelik ve adet belirtileri aynı çünkü . Mide bunaltısı stres kaynaklı da olabilir. Ama yinede sen bilirsin tabi . Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah
Bilmiyorum abla ilk defa böyle oldum bu sabahta koyu lekenmem oldu ümitleniyorum ama inşallah vardır özellikle sol kaşığım ağrıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım beklemen lazım biraz daha regl belirtiside olabilir
Peki abla kan testi versem anlaşılırmı yinede

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bilmiyorum abla ilk defa böyle oldum bu sabahta koyu lekenmem oldu ümitleniyorum ama inşallah vardır özellikle sol kaşığım ağrıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki abla kan testi versem anlaşılırmı yinede
Eğer gebelik varsa canım doktorun bugün olan lekelenmeli mutlaka söyle ihmal etme .ya diyorum ya gebelikte olabilir regl da ben mesela 2 gebeliğimde de hamile olduğumu bilmeden önce en belirgin olarak sol kasığıma ani giren kramplar sayesinde anlamıştım . İlk gebelikte bilmiyordum ama ikinci de de aynı olunca dedim kesin hamileyim ama ümitlendirmekte istemem . Haraketlerine çok dikkat et ani hareket etmekten kaçın yataktan kalkarken yavaş kalk

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Eğer gebelik varsa canım doktorun bugün olan lekelenmeli mutlaka söyle ihmal etme .ya diyorum ya gebelikte olabilir regl da ben mesela 2 gebeliğimde de hamile olduğumu bilmeden önce en belirgin olarak sol kasığıma ani giren kramplar sayesinde anlamıştım . İlk gebelikte bilmiyordum ama ikinci de de aynı olunca dedim kesin hamileyim ama ümitlendirmekte istemem . Haraketlerine çok dikkat et ani hareket etmekten kaçın yataktan kalkarken yavaş kalk
İnşallah vardır Ayşenur bende boyleydim nasıl heyecanla bekledim umudumu 3 buçuk sene 🥺🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kesin sonuç için adetin gecikmesini bekle canım

Ayşe nazlı

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar dayanmayıp test yaptım adetime 4 gün var

Ekli dosyalar

• IMG_3949.jpeg
    IMG_3949.jpeg
    366.6 KB · Görüntüleme: 24
Tüm sayfalar yüklendi.