Aşılama tedavisi ile gebe kalan var mı?

• Konbuyu başlatan Denizzella
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Denizzella tarafından oluşturulan Aşılama tedavisi ile gebe kalan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 435 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aşılama tedavisi ile gebe kalan var mı?
Konbuyu başlatan Denizzella
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül97

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
RABBİM tez vakitte sağlıklı hayırlı evlat versin 🤲

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Merhabar asilama ile gebe kalan ve doguran var mi ?
Valla ben tahlil yaptırdım her sey normal sadici AMH hormonu 1.1 cok düşük normal yola hamile kalman imkansiz asilama veya tüp bebeksiz asla hamile kalamzsin dedi cok üzüldüm umdumda tukenmisti 13yildir olmuyordu hatta bu ikinci evliligim cok doktor gezdim her sey normal diyolar en son gitigim doktor rahim filmi onerdi ama birden pandemi karantina girdi araya hastenye gitmeye korktum bide 2bin tl istediler ozelde rahim filmi icin😔 bende internete araştırdım evde tupleri acmak yolu varmi diye aslinda bilmezdimde acikmi kapalimi ama doktor ultrasonda bakinca bayagi kapali gibi ama yinede emin olmak icin film cekitir demisti ibrahim saraçoğlu brokoli kuru buldum 15gun icebildim aslinda 21gun demisti kure başladım 2gun sonra acayip ağrım başladı kasiklarda tüpler kapaliyse normal dedi sonraki ay birisi sut buhari yap dedi ama bekledim iykide yapmamisim brokoli fauda etmis sağ tüpüm acilmis sol tüp hala kapali işte sonraki ay hamile kaldim cok şükür suan 22haaftadayiz

Betül97

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bende 25.10.2021 de aşılama yaptırdım bugun 8.Günüm kasık agrım ve bel agrım var normal mi ?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar